Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki hány hibaponttal ment át a...

Ki hány hibaponttal ment át a kresszen?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vizsgázni kreszből. Megvan hozzá a programom, naponta akár 10-et is kitöltök. Most ott tartok, hogy 65-69 pontosra meg tudom csinálni minden esetben. Így már megfelelt. Nagyon izgulok. Fog ez menni? Nyugtassatok meg légyszi!
2011. aug. 15. 08:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sikerült a kresz vizsgám. Sajnos elsőre nem sikerült, de másodjára már ment. Az elsőre eleve úgy mentem be, hogy egész éjjel alig aludtam, mert 1 éves kislányom fél óránként megébredt. Aztán reggel 9-es vonattal át akartam menni vizsgázni, erre 9:20-kor közlik, hogy az nem megy, úgyhogy 9:40-kor indultam át busszal, aztán helyi járatos buszra kellett volna ülnöm, de arra már nem lett volna idő, így hívtam taxit, 1600-ért vitt, úgyhogy olyan 2500ft-omba került odaérnem, és akkor még visszafele nem is számoltam azt a kábé 7-800 forintot a buszra meg a helyi járatosra. Szóval eléggé fölidegeltem magam, mire odaértem. Most apukám bevitt, tudtam aludni is előtte, meg még átnéztem a kérdéseket egy hét alatt 2x az összeset. Itthon még ma csináltam egy hibátlan tesztet és úgy éreztem, hogy ez jó jel, sikerülni fog.:D Na persze a vizsgám nem lett hibátlan, 3 kérdést elrontottam, 2 műszakit, pedig úgy bemagoltam azokat, és egyszerűen nem ugrott be a válasz. Mindegy, megvan:D Csütörtökön már vezetek is:D

Köszi a válaszokat, és bocs, hogy nem írtam meg egyből, de a jóhírt akartam megírni.

2011. aug. 23. 20:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok. :) Nekem már szerencsére meg van minden, csak várom, hogy kiküldjék postán.
2011. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ma voltam az okmányirodában szóval már csak rajtuk múlik a dolog... ilyenkor naaagy szeretettel várom a postást :D
2011. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Gratula, jó neked, hogy már túl vagy rajta!

Én ma mentem el faterral először vezetni, kimentünk a városon túlra, talált egy helyet, ahol benzinkút vagy mifene volt, és most már ott csak egy nagy beton placc van. Na persze nem túl egyenletes, síma, de éppen elég síma. Van rajta néhány döccenö, meg sárga vonal, ezek jók voltak gyakorolni, meg volt egy vékony kis út, ott tudtam menni:D Sokkal jobb volt már mint tegnap, amikor csak az udvarban tudtunk gyakorolni. Tudtam leejtőn is gyakorolni, meg kicsit a hátramenetet, meg kikerülni a kátyúkat. Ma már 2-esbe is váltottam, és úgy is mentem:D A vége felé már kicsit nyugodtabb voltam és nem annyira görcsöltem. Meg vagyok elégedve magammal, szerintem egész jól ment, és nem voltam annyira befosva, mint először. :D Még pár óra és profi leszek:P Jó pár óra:D De nem olyan vészes ez az autóvezetés, mint gondoltam.

Holnap lesz az első órám, és tök jó, hogy már úgy megyek oda, hogy egy-két dolgot már csináltam.

2011. aug. 24. 20:06
 15/15 anonim ***** válasza:

Kis előny lesz legalább az oktatónak nemkell mindent annyira elmagyarázni stb mert valamennyire tudod hogy kell. Én amúgy nemtudok kocsit vezetni én nagymotorra raktam le :)

1x vezettem kocsit életemben kb 10el ha mentünk 1esben :D Traktorral viszont mentem párszor de az haláli... :S karom leszakadt majdnem mikor váltani akartam XD

2011. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!