Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki hány hibaponttal ment át a...

Ki hány hibaponttal ment át a kresszen?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vizsgázni kreszből. Megvan hozzá a programom, naponta akár 10-et is kitöltök. Most ott tartok, hogy 65-69 pontosra meg tudom csinálni minden esetben. Így már megfelelt. Nagyon izgulok. Fog ez menni? Nyugtassatok meg légyszi!
2011. aug. 15. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha valóban,csakugyan,tényleg,úgy van minden,ahogy mondod,és tényleg minden alkalommal megvan az általad mondott pontszám,akkor biztos sikerülni fog.Amúgy honnan van meg a progi? honnan szedted le?
2011. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tanfolyamra hozta az egyik diák, és a tanár hozta a laptopját, azon átmásolta azoknak, akik vittek cd-t.

Azt hiszem az isohunt oldal-ról töltötte le. Egyébként szerintem és még egy-két tanfolyam társam szerint vannak benne hibák. Pl mai kresz szabályai szerint nem kötelező az izzókészlet, de a progi szerint még igen. Azt mondta a tanár, ez azért van, mert hamarabb jött ki a teszt progi, és utána még változtattak a kreszen.

De a tesztkönyvbe is valszeg találtam egy hibát. A tanár nem tudta megmondani, hogy mért a tesztkönyv által adott válasz a helyes, szerinte is hibás a könyv és utána fog nézni, de ha nem sikerül választ kapnia a vizsga előtt, akkor azt mondta, hogy ha azt a kérdést kapjuk, válaszoljunk helyesen, és ha a gép nem fogadja el helyesnek, akkor szólni kell. Ez a mai kresz teszt könyv 116. oldalán van a 70. feladat. Sajnos ez egy képes feladat, így igen fontos lenne a hibát kijavítani. Egyébként nem pont ugyanaz a kérdés a programon, mint a könyvben. A könyvben az a kérdés, hogy mi az áthaladás helyes sorrendje, a kresz -teszt programon pedig csak annyit kérdez, hogy van e elsőbbségadási kötelezettsége, és a helyes válasz a kresz szabályainak megfelelően az lenne, hogy igen, de a progi azt írja, hogy nincs.

Ezt csak azért írom le, hátha más is még vizsga előtt áll, fontos infó.

A lényeg, hogy a tesztprogi hibás!:(((

2011. aug. 15. 08:48
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne idegeskedj! Menni fog!

Ha valami olyan kérdést kapsz, aminél úgy érzed bizonytalankodsz, mielőtt válaszolsz, képzeld magad az adott forgalmi szituba bele, és gondold át úgy is.

Biztosan sikerülni fog!

2011. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:D Még ma töltögetek kicsit, holnap vizsga előtt már tuti nem. Csak bekavarna, és tudom azt, hogy pár teszt egymás utáni kitöltése után egyszerűen képtelen vagyok kitölteni többet.
2011. aug. 15. 09:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Én előtte valónap átnéztem az összes kérdést, utána megcsináltam még pár tesztet. Másnapra vizsgán 1 db hibapontom lett, az eddigi legjobban sikerült tesztem volt az.
2011. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
anno 5 éve m-es jogsi 1 hiba, tavaly b-s jogsi 1 hiba, no para, én is soakt töltögettem programon, végignyomtam 2500 kérdést + amik voltak benne alap próbás vizsgák, és simán meglett, nem kell tőle félni:)
2011. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kresz tanfolyamra járok, múlt órán kitöltött teszt volt eddigi legjobbam, 3 hibaponttal:D Ma még lesz egy óra, szerintem tesztelünk ma is. Itthon gépen 69 a legjobb.

Egy 65 pontosnak már nagyon örülnék holnap:P

Szorítsatok, holnap délután megírom, hogy sikerült e. Tulajdonképpen nem annyira gáz, ha nem sikerül, mert pár nap múlva meg lehet ismételni. De azért jó lenne minél kevesebbet izgulni:D

2011. aug. 15. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:
4 hibapontom volt, és ma lett a forgalmi, tehát meg van minden nekem. :) Sok szerencsét, főleg a forgalmi helyzeteknél figyelj, mert ha egyet elrontasz akkor 3 hibapont.
2011. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:D

A Népi Kína 2 napi termését kívánom neked oda bele! :)))

2011. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azthiszem 6 hibapontom lett "A korlátozott" kategória de ugyanannyi kérdés meg minden mint "B" kategóriánál.
2011. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!