Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen gazdaságos kocsit...

Milyen gazdaságos kocsit ajánlotok amire nem mondják a lányok, azt hogy "De csóró, fukar hogy csak ilyen kocsija van"?

Figyelt kérdés

Munkából adódóan fontos a jó fogyasztás és az alacsony fenntarthatóság (szervíz,javítás stb), esélyes hogy LPG-t is tennék bele...elvégre ki bírja kinyögni a 400 ft-os benzint vagy dízelt.

Az alábbi kocsik merültek fel. 2004-es Yaris 1.0, fiat stilo 1.2 vagy 1.4 skoda 1.2 régi v. új

Sajnos mindnek meg van apró hibája:

Yaris 2004 kívülről se egy nagy eresztés, de belülről meg aztán...+nagyon drága egy ilyen kis kocsiért, viszont jó vezetni és könnyű parkolni jó dolog hogy semmi baj vele, de mi van ha ráfaragok és egy rossz példányt fogok ki.

Stilo 2004-2005 kicsit nagy nekem, kis tükrök...elektronika kissé aggályos. viszont olcsó és ez tetszik a legjobban (itt is vacilálok, hogy 1.2-es vagy 1.4-est? 1.4-es nyomatékosabb erősebb is talán nem fogyaszt annyit azzal a nagy kasztnival.

Fabia 1.2 régi 2005-06 legendásan gyenge motor egy vicc, egy kispolszki jobban gyorsít és nem is mondják annyira gazdaságosnak és ozsdin is néz ki

Fabia 1.2 új 2007 jól néz ki de erősen határon van az ár már >1.4 millió meg a fogyasztás mint előbb írtam.


Nem szoktam gyorsan hajtani, de azért időnként dinamikusan, autópályán sem sokszor megyek.

Szóval nem azt kérdezem hogy mivel tudnék bevágódni.. csak azt hogy melyik az amelyikkel a legkevésbé néznek le a "mai úri hölgyek"

kor F26 diplomás


+bónusz kérdés: a lányok szemében egyáltalán pozitívum ha spórolós kocsija van az embernek?


várom válaszotokat köszi:)


2011. aug. 7. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy benzines, 1.4-es, 2003-as G Astrám van. Átlagfogyasztása 5-5,5 liter között szokott lenni. Nekem tökéletesen megfelel, igaz én nagy ívben ... rá, hogy ki mit gondol a kocsimról. Én azokkal szóba se állnék, akik a kocsi alapján választanak. Akinek nem tetszik, nem néz rá.Én nem csajozásra használom, hanem arra, amire való: elvigyen A-ból B-be. Még nem is volt kocsim amikor összejöttünk a barátnőmmel és azóta is jól megvagyunk.


27/F szintén diplomás (bár nem értem, hogy ezt miért volt fontos kiemelni)

2011. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
lol
2011. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Ha a fogyasztás és a kinézet is számít akkor én a 2001-2006 Ford Mondeo-k között néznék körül, azokból is a 2.0 TDCI dízel, azok elmennek 5 literrel és nagyon mennek és nagyon kényelmes autók, de ha a motorba tönkremegy valami akkor egyszerűbb és olcsóbb motort cserélni mint megcsináltatni, vagy a benzinesek azok nagyon jók de többet esznek, ezekbe viszont lehet gázt szereltetni.

Vagy még a Ford Focus-ok is jól néznek ki, 1.6 motorral még használható is.

2011. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát először kérdezd meg azokat a csajokat, akiknek a véleménye számít neked! Ekkor kizárod azokat a márkákat és típusokat, amik nem jöhetnek szóba, aztán pedig rátérhetünk a gazdaságosságra.

Komolyan mondom, mint egy általános iskolás!

2011. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalom hogy az alapján választasz kocsit hogy ki mit gondol a leendő autódról...


F04 óvodás

2011. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A diplomádat is vetted ugy látom...


Az alapján választassz kocsit hogy mi jön be a csajoknak? akkor merci,audi és társai...

Normális nőt (mert 26 évesen már illene nem csajt keresni) az érdekli,hogy ne a kocsidat mutogasd..


24/N diplomával, diplomás férfival meg egy régifajta suzukival (keveset fogyaszt,olcsó az alkatrész...)

(pedig a kinézetem olyan hogy csorgatnád a nyálad is...és ismeretlenük minek hazudnék..)



éljenek a romantikus séták

2011. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem kell bántani emberünket.

válaszd a legolcsóbbat, legkevesebbet fogyasztót, mert ezekkel a büdös életbe nem fogsz csajozni. Talán egy régebbi márkásabb autó szarabb szériája olcsón, de ott meg biztos nagy lesz a fogyasztás még gázból is.

2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

LPG-t mindenképp ajánlom, csak akkor úgy kell kalkulálni hogy beleférjen az árba, egy jó LPG-szett 100-200 között van. Viszont mivel a gáz legjobban kalibrálva is eredményez egy kis teljesítménycsökkenést, ezért a kis-Stilot és a kis-Fabiát mindenképp felejtsdd el (de szerintem a Yarist is). Az autó viszont nem csajozásra van kitalálva, ha viszont mégis ezt használnád menőzésre akkor kabriót vegyél. De különben amire gondoltál az szerintem ebben a listában keresendő ha tényleg gázosítanál:

Peugeot 206: [link]

Alfa 147: [link]

Honda Civic: [link]

Ford Kókusz: [link]

Mazda 323: [link]

2011. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Fiat Stilo az jo esetleg Fiat barchetta azzal biztos menő lennél a csajok elött. Opel Tigra még esetleg vagy mondjuk egy c osztályos merci az is menő a csajok elött.a Yaris meg a Fabia viszont nem hinném h menő lenne.
2011. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csajok nem ismerik az autókat annyira hogy megmondják hogy milyen motor van bennük, azt meg pláne nem hogy mennyit eszik.
2011. aug. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!