Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Illegális a kocsikban a...

Illegális a kocsikban a sztáció antenna? Mire hasznáják ezt a kis kocsisok?

Figyelt kérdés
Láttam néhány kocsiban ilyen készüléket de nem tudom mire hasznáják vagy csak halgatják mit beszélnek a kamionosok?
2011. júl. 25. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

sztáció??

Az micsoda?

2011. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem erre gondol a kérdező ! vagy nem ?

2011. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ara gondoltam de mire használják?
2011. júl. 25. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
megkérdezik bréko-bréko van trafi valahol ? lehet száguldani ? :) én erre használnám XD
2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Légy szíves magyar honlapra magyarul írj. Ez nem letolás, hanem tényközlés/kérés. Magyarországon "sztáció" antennát nem ismernek. Amire gondolsz, az a CB-antenna. Természetesen az antennát magában semmire nem használják. Hogy használható legyen, ahhoz kell egy CS-rádió is (President Grant, Stalker, stb.). Sajnos pár éve magyarországom annyira megszigorították a feltételeit, hogy nem éri meg használni. Korlátozták a hullámsávokat, a teljesítményt. Ami maradt és hivatalosan használható, azt egy kis kézi PMR is tudja. Vagyis nálunk már legfeljebb az átutazó külföldiek használnak ilyet, magyarok már nem. Régebben nagy segítség volt konvojokban, nagyobb kirándulásoknál, ma már (itthon) csak emlék, nem használható lom.
2011. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi: CB-rádió
2011. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha antenna van, akkor van hozzá készülék is legtöbbször. A legtöbb készülék pedig adni is tud.

Igazából kommunikációra jó, az hogy miről megy a diszkurzus már más tészta.

Magyarországon a CB engedélyköteles, mint szinte minden.

2011. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!