Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » OLDALFEJLESZTÉS: Létre kellene...

OLDALFEJLESZTÉS: Létre kellene hozni egy új kategóriát. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy az

"Autók, motorok

Biztosítás, papírmunka

Közlekedésbiztonság

Tömegközlekedés

Egyéb kérdések"


Mellett lehetne létrehozni egy új kategóriát, "Jogosítvány" címszó alatt.


Engem legalábbis nagyon irritál a sok kis kezdőjogsis nyafogás, meg siránkozása, hogy jaj nehéz lesz? Jaj mikor jön meg a jogsi? Te is béna voltál? Miért nem tudok elindulni? Hány éves kortól lehet stb.

Ezek a kérdések mehetnének nyugodtan ide, nem az autómotor témába, hanem a jogsi témába. Aztán aki akarja olvassa ezeket, szerintem rajtuk kívül senki nem kíváncsi rá. Én is voltam kezdő mégsem rinyáltam itt.


Ha vevők vagytok rá, akkor meg írunk egy forma e-mailt a gyakkernak, és hátha odafigyelnének rá, ha ennyi egyforam kérést kapnak. Nem sokból tart létrehozni egy új "topikot".


2011. júl. 12. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező...ha Te "tróger tóbiás"-nak nevezel azért,mert javasolni mertem azt,hogy ugord át a kérdést ha nem tetszik...

Én miért ne nevezhetnélek téged egy okoskodó,frusztrált

gyökérnek? Nem értem...

2011. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Minden további nélkül tituálhatsz annak. Én a hozzászólásod hangvételére reagáltam az általam használt "névvel", nem az ötletedre. De mint mondtam... Mindegy ez szerintem egy meddő vita. A mi kettőnk vitája és az általam szorgalmazott ötlet is. Úgyhogy szerintem zárjuk le ezt békében.

Legjobbakat!

2011. júl. 23. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!