Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » OLDALFEJLESZTÉS: Létre kellene...

OLDALFEJLESZTÉS: Létre kellene hozni egy új kategóriát. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy az

"Autók, motorok

Biztosítás, papírmunka

Közlekedésbiztonság

Tömegközlekedés

Egyéb kérdések"


Mellett lehetne létrehozni egy új kategóriát, "Jogosítvány" címszó alatt.


Engem legalábbis nagyon irritál a sok kis kezdőjogsis nyafogás, meg siránkozása, hogy jaj nehéz lesz? Jaj mikor jön meg a jogsi? Te is béna voltál? Miért nem tudok elindulni? Hány éves kortól lehet stb.

Ezek a kérdések mehetnének nyugodtan ide, nem az autómotor témába, hanem a jogsi témába. Aztán aki akarja olvassa ezeket, szerintem rajtuk kívül senki nem kíváncsi rá. Én is voltam kezdő mégsem rinyáltam itt.


Ha vevők vagytok rá, akkor meg írunk egy forma e-mailt a gyakkernak, és hátha odafigyelnének rá, ha ennyi egyforam kérést kapnak. Nem sokból tart létrehozni egy új "topikot".


2011. júl. 12. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ó hát ilyen alapon lehetne létrehozni még vagy 100 kategóriát..
2011. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező elolvasni!Sőt itt lenni sem.Nekik lehet,hogy ez óriási probléma.
2011. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem azért, hanem mert a kérdések egy jó részét ezek teszik ki.

Az meg, hogy ez nekik ÓRIÁSI probléma, az meg muhahhaaha.

Hidd el, hogy nem akarom ezeket olvasni és ezért szorgalmazom ezt a lépést.

2011. júl. 12. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Van erre egy bevált módszer,nem tudom hallottál-e már róla,nálam működik,bátran merem ajánlani!


Kihagyod a kérdést! Na? Milyen ötlet?

2011. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Írjál nekik, én támogatnám. Nem hinném hogy nagy gond, nagyjából 10 perc egy informatikusnak. Ráadásul még a google-beli pozícióra is pozitív hatással lehet a page rank révén, hiszen a relevánsabb URL elvileg növeli...

Maximum visszadobják hogy nem csinálják meg...

2011. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem a jogosítvány ugyanúgy hozzátartozik az autókhoz motorokhoz, mint a kerék!
2011. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg nem. Miért kereke nincs a biciklinek, vagy a villamosnak? Ha moderátor lennék az összes jogsis kérdést gondolkodás nélkül vágnám át a Biztosítás, papírmunka-ba. Ilyen alapon minden mehetne az autó-motorba mert a környezetvédelem is kapcsolódik az autókhoz, az infrastruktúra is, mert az autó úton közlekedik többnyire, meg feltennél egy kérdést a Xenonnal, mint kéiai elemmel kapcsolatban akkor azt is raknád az autómotorba, mert a modernebb autók többségét HID xenon rendszerű fényszórókkal szerelik amik xenon gázzal vannak töltve.

Ez a baj, hogy ennyi egyszerű ember írkál ide, aki azt hiszi mekkora durranás, pedig ha kivárta volna a sorát mikor az eszet osztották akkor rájönnek mennyire hülyeségeket képes idepötyörészni.


Kihagyom a kérdést, na milyen ötlet? Hidd el Tróger Tóbiás, hogy kihagynám szívesen, ha nem botlanék bele állandóan a nem oda való helyen.


07-13 00:14

Neked köszönöm egyedül a válaszod. Mert te a kérdésre adtad a választ.

2011. júl. 22. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi problémád lesz az életben, boldog ember leszel!
2011. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fordíts több időt a párodra,mert nagyon hülye lettél a szexhiánytól,be fogsz csavarodni!
2011. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mit' személyeskedsz? Nem a saját helyzetedből kell kiindulni, hogy te miért vagy itt. Mit tudsz rólam, és hogy jön ez a kérdéshez? Erre válaszolj kérlek, bár azt sem bánnám, ha megtartanád magadnak, mert eddig még érdemben nem tudtál hozzáfűzni igazán semmit a vitaindító kérdésemhez.
2011. júl. 22. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!