Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudok világgá menni?

Hogyan tudok világgá menni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 16:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Megyek én is. Egyeztessünk !
2011. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
csatlakoznék
2011. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kell:bot,batyu és go.
2011. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy te hogyan tudsz arról nincs információm. De ha általánosan kérdezed, akkor:

1. kell pénz. Sok pénz. Mert ugyebár meg kell élni ott a világba ahova elmentél :D

2. kellenek ismerősök a világban :) Ha az nincs, akkor ismétcsak pénz kell, mert valamiből fizetni kell a szállodát/panziót, albérletet, ahol elleszel.

3. kell bátorság.


Ezen kívül még sokminden, de ezek az alapvetőek :D

2011. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

1. Nézd meg Bear Grylls műsorának, a Túlélés Törvényeinek minden részét 7szer.

2. Tetováltasd magadra Bear Grylls fejét

3. Indulj el egy kés, és egy kovakő társaságában

2011. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még egyenlőre nemtudom, de nemsokára énis elindulok.
2011. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
najo akkor csoportos világgá menés? én benne vagyok! :) de egy kicsit jobb kedvre deritettetek szval köszönöm :)
2011. jún. 24. 17:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Régebben én is gondolkoztam ezen, legjobb céljármű a motorkerékpár, az 50-esekkel viszont az a gond hogy külföldön rendszám kell rájuk tehát az országot nem igazán hagyhatod el vele (legálisan), úgyhogy akkor már egy valamilyen oldalkocsis motor, az meg sajnos drága, úgyhogy a két fő csapásvonal az a gyalog+stoppal, vagy a motor+motorkuli+esetleg kamurendszám, utóbbinál több dolgot tudsz vinni, pl. sátrat, hálózsákot. A pénz az olyan hogy takarékból úgyis kiveszed az összeset, de mindig legyen nálad, lehetőleg belső kabátzsebben, egy jó állandó ruházat sem árt, stb. Technikailag egyékbént mivel mindenki szabad ember csak annyit kell tenned hogy hagysz az ajtódon egy üzenetet hogy világgá mentem, telefont ilyesmit ne vigyél, de néha írj levelet vagy ha lehetőség van rá (könyvtár, internetkávézó, stb.) tudasd magadról hogy még élsz. Mikor én el akartam menni ezeket terveltem ki, végülis aztán maradtam, bár magam sem tudom hogy sikerült rávennem magam, de hidd el a világban szerintem még így is lehetne boldogulni, az EU szerencsére kiválóan alkalmas a szabad vándorolgatásra kispénzűeknek.
2011. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hmm, ha találnék pl szállásért cserébe, ételért italért kissebb ház körüli munkákat itt-ott utamon úgy még "élhető" lenne a dolog!
2011. jún. 24. 18:33
 10/11 anonim válasza:
100%

Úgy, hogy fogod magad és elindulsz amerre látsz.

Velem ez párszor előfordult már, amikor felidegesítettek, olyankor elindulok céltalanul a világba és meg se állok...

2011. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!