Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik útvonalat válasszam?...

Melyik útvonalat válasszam? M0-s körgyűrű vagy BP-n keresztül?

Figyelt kérdés
Siófokra készülök utazni Miskolcról. Nem vagyok járatos Pest felé szóval nem tudom melyik az előnyösebb útvonal (ha Bp-t elkerülöm úgy hosszabb de nem tudom h gyorsabb-e). Aki jár arrafelé legyen szíves adjon egy kis jótanácsot :) köszi előre is.
2011. máj. 30. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor érsz pestre. ha éjjel akkor én átvágnék a városon. nappal viszont ajánlatosabb az M0-t használni.
2011. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

M0-át ha teheted kerüld el nagyívben:S Vagy max este felé menj arra, mert nappal 90% hogy stau lesz...vagy valami isteni csoda kéne ahhoz hogy ne legyen semmi:)

Nem tudom, város is elég necces:S

Próbáld azért meg M0-ást.

2011. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nappal mindenképp az M0.

Néha kegyetlenül betud állni egy-egy szakaszon, de ha egyszer kidugul akkor lehet kenni neki.

2011. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legfontosabb kérdés hogy mikor érnél pestre (milyen nap, hány óra). Az útvonalterv a városon keresztül visz, gondolom azért mert hiába gyorsabb az M0, akkora kitérő, hogy a nagyobb átlagsebesség mellett sem térül meg.


A belváros is be szokott dugulni, főleg az andrássy út, bár a hegyalja is néha. Ha a város bedugul még van esélyed kerülő utat keresni, bár ha nincs GPS-ed és tájékozatlan vagy, akkor nem ajánlanám a magadtól való alternatív útkeresést, mert nagyon könnyen meg lehet szívni.


Az M0 azért jobb, mert felállsz ár az elején, és 100al végig lehet csapatni lámpa, és fékezés nélkül. Viszont ha az M0 bedugul (néha be szokott) akkor vége a dalnak, akár 3-4 órát állsz egy helyben, se előre se hátra. Lehajtó kevés van, de még ha le is hajtasz, mindentől messze vagy...


A belvárosi dugulások azért jobban tervezhetőek, jellemzően csúcsidőben vannak, míg az M0 akármikor bedugulhat, elég hozzá egy baleset és onnantól kezdve 3 órás póker party.


Én a helyedben azt csinálnám hogy Bp fele haladva folyamatosan hallgatnám a rádiót, közlekedési infok, és akkor már lehet látni mennyire gázos a helyzet. Ha nem olyan vészes én tuti a városon keresztül mennék. Környezettudatosságilag illetve autó használati szempontból nem előnyös (sok lámpa, fékezés, stb...) de sztem gyorsabb és talán kevesebb az esély a totális dugóra mint az M0 esetében. Ráadásul közben még várost is láthatsz (Hősök tere, Gellért hegy :)

2011. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!