Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi lenne a fuvar?

Mennyi lenne a fuvar?

Figyelt kérdés
pár butorról lenne szó pl é kis tvs szekrény 3ágy tető egy kis gurulós asztal 3fotel. meg ruha és hűtő tűzhely tv.piliscsabáról dombóvárra. A második variáció piliscsabáról soroksárra.
2011. máj. 23. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt fuvarozó cégektől érdeklődd meg. Nekem anno Budapest - Esztergom fuvar az 60e ft volt de persze több mindent kellett szállítani.
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
10ezresért tudsz bérelni egy napra kisbuszt,szerintem simán befér,és egy nap alatt simán le is zavarod a kanyart,még fagyizni is tudsz aznap valahol.
2011. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudsz esetleg ajánlani ilyen kisbusz bérlést?
2011. máj. 23. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban pár bútor, akkor a tarifák úgy szoktak alakulni, hogy 3500-4000 forint/óra az autó sofőrrel, út közben pedig 160 forint/ km között alakul az ár, ekkor nem kell az autó órabérét fizetni, csak a kilométer-díjat. Ha szükség van rakodóra, akkor annak az órabére kb. 1600 forint/óra, őt egész végig órabérbe fizetik, még az utazás alatt is. 3 órát minimum fizettetni szoktak, ez a kiállás. Számla esetén plusz 25 százalék ÁFA.
2011. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én zalaegerszegi vagyok,itt 10ezres a kisbusz,sofőr nélkül.plusz tied a tankolás. Itt Zegerszegen és Siófokon van még telephelye,amit tudok.Ha érdekel ,írj egy privátot és elöszedem a címét
2011. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.ez a bérlés egy jó ötlet volt és köszi a linket.
2011. máj. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!