Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Repülőgépen kell fizetni...

Repülőgépen kell fizetni azért, amit a stewardesstől kérünk vagy rendelünk?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 18:17
 1/7 anonim válasza:
29%
igen és sajnos elég drága is, ugyhogy inkább vigyél magaddal amire szükséged lehet
2011. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Függ attól, hogy a nemzeti légitársaság járatán utazol, vagy ún. fapados légitársaság járatán. Előbbin kérhetsz bármit, ingyenesen megkapod, viszont magasabbak a jegyárak, utóbbin pedig fizetned kell érte és értelmetlenül sokat.
2011. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
Folyadékot nem szabad felvinni a gépre az utastérbe, nem fogják felengedni. Kaját viszont vihetsz.
2011. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fapados járaton mindenért fizetni kell, ha malévvel vagy más nagyobb légitársasággal mész akkor rövidebb utaknál valami rágcsálnivalót adnak (mogyoró, kis szelet csoki, szendvics) hosszabb utaknál meg rendes meleg ételt hozzá pedig ihatsz valami üdítőt és utána kávét vagy teát is. alkoholért ott is pluszban kell fizetni.
2011. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden fapados járaton kell fizetni, mert van ahol benne foglaltatik a jegy árában...

Amúgy, ha a jegy árában nincs benne, akkor mindenért kell. Elsöre Én is hanyatt vágtam magam az 5 eurós szendvicsen vagy 2 eurós üdítön, de azthiszem belefér.

Ja, néha adnak ingyen, például, ha késik a gép, akkor osztanak az út végén üditöt.

2011. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fapadoson igen.
2012. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak ha fapadossal mész de nem olyan drága szerintem! Legalább is a Wozzairnál
2014. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!