Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A1 kategóriában rutinvizsgán...

A1 kategóriában rutinvizsgán mi a feladat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 18:35
 1/3 T5- ***** válasza:

Odamégy, rendesen felöltözve (csizma, kesztyű, bukó, stb).

Körbejárod a motort, szemrevételezed, elmondod róla a dolgokat: gumik, világító és fényjelző berendezések, kormánymű, fékek, stb. Majd erről úgyis ad egy cetlit az oktató, otthon megtanulod nem nagy szám.


Van a 3 pálya, ezt is meg fogja mutatni az oktató, Ugyanazon az egy helyen kell a bólyákat kerülgetned, nyolcas, meg intenzív gyorsítás lassítás, szlalomozás meg ilyenek vannak benne. Régen csináltam már nem emlékszek ár pontosan mi a 3 pálya most így hirtelen. Ezt megcsinálod és azt hiszem ennyi.

2011. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 T5- ***** válasza:

Tessék itt megnézheted, a 3 pályát:

[link]


Előtte kihagytam, hogy tolni kell egy nyolcast a pályák megkezdése előtt, de ezt a videón is látod. Meg úgy kezded, hogy odatolod, és felhúzod sztenderre mikor mondod róla a kötelező dolgokat. Sok sikert a vizsgához!

2011. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem csak a korlátlannál kell "8-ast tolni", a többinél nem. Más eltérés nincs: ugyanúgy kapuk-félkörív-bólyasorok között lassú haladás-gyorsítás-fékezés az első kör, a második a szlalom oda-vissza, aztán a hirtelen kikerüléses rész. Ha már megtanultad adagolni a gázt/kuplungot és a lassú feladatoknál tudsz tartani egy olyan sebességet, ahol már nem akar eldőlni a motor, de még tudod irányítani a szűkebb helyeken akkor sima ügy.

Az oktató pedig fog adni egy ábrát, amiről memorizálhatod a sorrendet.

2011. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!