Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

Már régóta nézegetem,majd egy 100-ast esett az ára,de nem akarják elvinni.Én ilyen autót akarok,de egyelőre nincs rá pénzem.Ha lenne,komolyan érdekelne,de kíváncsi vagyok,hogy lehet-e valami zsákbamacska benne.

[link]


2011. márc. 15. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
elég sokat kér érte!!annak vmi oka van,hogy 100ezret engedet már belöle és igy sem kell senkinek!!de amugy nem rossz!!!
2011. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Élőben kell megnézetni egy hozzáértővel, jó hogy le van szépen kenve ésatöbbi, de simán rohadhat is, csak azt te így nem látod.

Vételnél az a minimum, hogy felemelteted a kocsit, alánéz egy szerelő vagy aki ért hozzá, benéz a motorháztető alá, mész vele pár kört ésatöbbi. Ne csak a külsőre alapozz...

2011. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezért a kocsiért fele ennyit ha adnék.

550.000ért már 10 évvel fiatalabbat kapsz.

1.8as sokat is fogyaszt...

2011. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

200ért már szép II GOLF-ot kapsz. A maradék 350ből meg úgy feltuningolhatod ahogy akarod. Egyébként ennyit nem ér. Tuningos autókba nem szabad bízni. Bár ez még igényes valamennyire, de ettől függetlenül szálguldásra használhatta.


Egyébként meg vegyél fiatalabb autót.

2011. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neeem,nekem ilyen autó kell.Talán nem kell megvitani,ha elmondom,hogy egy fanatikus II GTI rajongó vagyok.Tudom,hogy van jobb meg szebb meg olcsóbb meg gyorsabb meg kényelmesebb,de nekem ilyenem lesz.Ha minden jól megy veszek egy nem szétlakott gyári GTI-t és azt építgetem a saját szájízemre.Mondjuk én úgy csinálnám meg,hogy azt sugallja,most gördült le a sorról.Szóval inkább felújítanám.De ez elég komoly munka,amihez nincs sok szakértelmem,ezért játszadozok el néha a gondolattal,hogy veszek egy ehhez hasonlót,csak jó állapotban legyen.
2011. márc. 15. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért meg nem venném, aranyszabály hogy tuningolt autókat sohasem szabad megvenni, azzal csak szívnál de nagyon sokat, nemcsoda hogy a tulaja el akarja adni, kihajtotta már a lelkét is, talán kicsit rendberakja eladás előtt de ne gondold hogy rendesen(pl frissen cserélt olaj az teszkós olajat jelent) aztán had szenvedjen vele a boldog új tulaj.
2011. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Mondjuk már én is sokszor szembesültem,hogy a netes hírdetésekben minden fasza.De csak körül kell nézni az utakon...
2011. márc. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!