Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magán parkolóba parkoltam...

Magán parkolóba parkoltam rokkant igazolvánnyal de nem rokkant parkolóhelyen. Jogosan bírságoltak meg?

Figyelt kérdés
A kérdés az jogos volt a bírságolás, kifizessem vagy vigyem bíróságra??? A parkolóban 3 rokkant hely volt biztosítva, de ott nem volt hely ezért csak simán leparkoltam és kitettem az érvényes rokkant igazolványt is . Mikor vissza értem a kocsihoz meglepődve tapasztaltam hogy megbüntetek. A kérdésem az hogy jogos e a büntetés mert nem a rokkant parkoló helyet használtam. Az őr azt mondta hogy mivel ez egy magán parkoló én birtok háborítást követtem el .Ez valóban igy van?
2011. márc. 11. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan KI bírságolt meg,és miért is??
2011. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maganparkoloba akkor mehetsz ha a tulajdonos engedi. Fuggetlenul attol hogy rokkant vagy vagy sem.
2011. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az őr azt mondta hogy mivel ez egy magán parkoló én birtok háborítást követtem el .Ez valóban igy van"


Nyilván.... Olyan mint ha más kertjébe állnál be mondván neked rokkant kártyád van...

Az más kérdés, hogy az az illető a saját "kertjéből" parkolót csináld, de azért hogy oda az álljon be akinek ő ezt megengedi. Mondjuk a saját céges autói vagy az ügyfelei.

Teljesen jogos a bűntetés, a helyedben nem perelnék hanem gondolkodnék egy kicsit.

2011. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!