Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A motorosok minden motorosnak...

A motorosok minden motorosnak köszönnek?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe ez a kérdés mert hasznaltauto-n láttam egy régi kék schwalbet-:D na mondom neki is kell integetni?:)

Robogósokkal mi a helyzet?


2011. febr. 27. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Robogóval közlekedtem (50ccm) és jött velem szembe egy szép harley, természetesen V2, meg ami kell. Eszembe nem jutott volna köszönni neki, mert mégis csak nagymotor én meg egyelőre robogóval, amit meg is értek, hiszen saját körökben köszöngessen az ember. Erre föl biccentett, és még én éreztem magam kellemetlenül. Szóval nem tudom mi lenne ilyenkor a helyes.
2011. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában, csak a nagyobb motorral közlekedők intenek egymásnak.
2011. febr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emberfüggő a dolog, igazából akkor sincs sértődési ok ha 2 motor megy egymással szembe, a vezetői nem ismerik egymást és nem köszönnek.
2011. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam köszönni. Akármivel vagyok. Ha 125ös DT-vel, ha simóval, ha robogóval... Általában a robogósok és a chopperesek nem intenek vissza.
2011. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy írta valaki, ez emberfüggő. Mondjuk régen a csepeli gyorsforgalmin kínlódtam észak felé egy kölcsönkapott Simsonnal és egy szembejövő Ducatiról intett a srác, én meg persze gyorsan visszaköszöntem.

Mondjuk Győrben meg azt vettem észre, hogy a tizenéves robogós suhancok még a többi tizenéves robogós suhancnak se köszönnek.

Én nem diszkriminálok, ha két keréken van akkor köszönök. :)

2011. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A motoros társadalomhoz tartozók legalább biccentenek egymásnak. A nagy mocisok nem mindíg viszonozzák ezt, de annyi baj legyen... A BMW-sekre egyáltalán nem jellemző a köszönés(tisztelet a kevés kivételnek: pl. rendőrök). Én biccentek, ha velem szembe jön v.ki. Megtisztelem ennyivel a többieket, mert autót vezetni mindenki tud(meg áramot is), a motorhoz már több kell.
2011. márc. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, robogós vagyok.

A robogó is motor, csak kissebb, gyengébb.

(A gyerek is ember....)

Egyébként igen, a fiatal robisoknak nem jut eszükbe néha köszönni, da előbb-utóbb rászoknak.

2011. márc. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
78%

[link]

[link]

a 2 motorom! mindkettővel volt szerencsém találkozni kawasaki ninja-val, ducati monster-el és egyéb nagymotorokkal és mindig köszöntek akik rajta ültek pedig azért ezek a vasak távol állnak az övéiktől és mégis emberszámba vesznek. a motorosok jó emberek csak a kis pelyhes p*csű 14éves taknyokat nem engedném útnak eredni.

no meg száraz utat nedves p*nát olcsó benzint és mosolygós rendőröket minden motoros társamnak! :)

2013. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 every95 válasza:

Bár elég régi kérdés, azért válaszolok, mint új regisztráló.

Álatlában vannak a motorosok, és vannak a kisrobogósok. Menet közben nagyjából meg tudsz kölönböztetni egy 50-es robogót meg egy 500-as túrát, de még egy 50-es robogót, és egy 125-ös túrát, vagy chopper-t is.

A motorosok intenek a motorosoknak, és visszafele is. A robogósok intenek a motorosoknak, és a motorosok nem intenek vissza általában. Vagyis akik visszaintenek, azok nem nagy motorosok, mármint hogy nem megszállottak (mint faterom az évi ezer kilóméterével), de a megszállottak nem nagyon intenek vissza.

Bevallva általában én sem intek vissza, mert a kisrobogózást nem tartom motorozásnak.

2014. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 htr válasza:
Semmi köze hozzá hogy milyen motort vezetsz, ez tőled függ.
2014. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!