Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rutin vizsgán szoktak kötözköd...

Rutin vizsgán szoktak kötözködni a vizsgázóval?

Figyelt kérdés
Ha valamit elfelejtek elmondani, vagy nem teljesen mondom el, kimarad egy-két szó, akkor máris meghúztak?
2011. febr. 24. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó, vizsgabiztostól függ, hogy mennyire türelmes. De egy-két szó kimarad, azért még nem fog meghúzni, csak akkor ha látja, hogy egyáltalán nem vágod a dolgokat. Ha tényleg sokat bénázól.
2011. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként meg ha nagyon parázól, de ugyanakkor szeretnél minél elöbb jogsit, nyomj a kezébe néhány tízezrest. Az én forgalmi vizsgabiztosom egy veterán katona volt, nagy szigorú fazon, de amikor megkapta az 50 ezret úgy beírta, hogy megfeleltem, mint a kisangyal
2011. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
És nagyban hangoztatta, hogy ő milyen erkölcsös, tudod, de mindenkinél van egy plafon, ahol már semmi sem számít.
2011. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a lefizetést hanyagolni kellene már végre.
2011. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
ha valaki csak ugy tud jogsit szerezni hogy lefizet valakit akkor annak szerintem nincs keresnivalója az utakon
2011. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nalam mar mikor elkezdtem a kormanyt (holtjatek) kozolte hogy jojo, ne bantsuk az oktato ur autojat. Mutasson nekem egy iranyjelzot - gyujtasra tettem, indexkar, kozoltem hogy balra rendben, index atbillent mondom jobbra is:

ok, induljunk.


aztan feladatok, vegul a balra hatrat kaptam, szerintem bena voltam, de atengedett ) pedig nem fizettem neki :)

2011. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rutinnál tök felesleges fizetni (forgalomnál is elítélem, mindenem meglett elsőre fizetés nélkül). De rutinnál nem kell, mert elég egyértelmű a szitu, nem anynira szubjektív. Ha meg tudod csinálni a feladatot átmentél, ha nem, nem. Ennyire egyszerű. Ok nélkül a VB nem fog megbuktatni.


VB függő. Nekem nagyon rendes volt, még bíztatott is, sok szerencsét kívánt, nyugtatott.


A szóbelivel nem nagyon szoktak foglalkozni. Egy a lényeg:

- magabiztosan, pörgős, oylan tempóban kezdd el mondani, amiről az látszik, hgoy tudod. Akkor valszeg le fogják állítani az elején mert látják hogy vágod. Viszont ha ott állsz mint egy darab fa, és nem mondasz semmit, akkor esélyes hogy belekötnek.

Persze van köcsög VB is, és volt már akit a szóbelin vágtak meg, de nagyon nagyon ritka.


Ha valami nem jutna eszedbe, először megpróbálnak rávezetni, vagy megkérdezik "nem felejtett el valamit"?. Ez lehet beugratós de valós kérdés is :)

2011. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!