Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első rutin óra a Csigavérnél...

Első rutin óra a Csigavérnél hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Gáz ha még nem vezettem autót és tök béna leszek az elején? :S Vagy azért nem mindenki úgy megy hogy már vezetett??:))
2011. febr. 17. 07:30
 1/3 A kérdező kommentje:

A 1 rutin óra egy óra hosszú?

forgalomba csak akkor visznek ki ha a rutin vizsga meg van?

2011. febr. 17. 08:07
 2/3 anonim válasza:

Sorrendben minden kérdésedre:

Nem gáz mindenki elkezdte valahol azért mész oda, hogy megtanuld. Az oktatónak az a szakmája hogy megtanítson nem kell parázni.

Egyáltalán nem mindenki úgy megy, ha már előtte vezettél akkor azt nem legálisan tetted mivel nem volt jogsid.

Egy rutin óra olyan hosszú amilyenre az oktatóval megbeszélted(általában 1 vagy 2óra)

Forgalomba csak akkor mehetsz ha megvan a rutinod, ha nem a rutin pályán találkoztok ő fog vezetni nyugi.

2011. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amíg a kocsit nem tudod olyan szinten kezelni, hogy az oktató csak rád merné bízni, addig nem mész forgalomba.

Utána oktató függő, de nálunk "én vittem ki magam" meg hoztam vissza a rutinpályáról a kocsit. Persze a forgalomra, táblákra ilyenekre nem tudtam figyelni, mindent az oktató diktált, csak a kocsira figyeltem, így is majd összeszartam magam, de azért jó móka volt :)

2011. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!