Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Mit tehetek ebben a helyzetben? Mire visszaértem a kocsimhoz kicsit összetört! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval beszaladtam egyik plázába, megálltam egy parkolóban. Mire visszaértem betört a szélvédő, és még belém is tolattak.Mivel fogalmam sincsen ki volt,nem nagyin tudtam mit tenni. Pont voltak arra rendőrök, aztán szóltam hogy mi van...Annyit mondtak hogy nem tudnak mit tenni, de ezért a szép kocsiért kár. Na most komolyan ennyit érnek a rendőrök? Nem akarom annyiban hagyni, mit tudnék csinálni? 23/F
2011. jan. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyszíneljék le, feljelentés ismeretlen tettes ellen, a kamerafelvételek minél hamarabbi kikérése ügyvéd által, esetleges ujjlenyomatok keresése. A kocsit be kell vizsgálni, mert lehetnek rajta az elkövető autójáról pl. festékmaradványok. stb.
2011. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jegyzokonyv, feljelentes, aztan a MABISZ elobbutobb (inkabb utobb) fizet...
2011. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
helyes,ha sikerül elkapni az illetőt
2011. jan. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MABISZ akkor fizet, ha van akin be tudják hajtani a kárt. A szélvédőd gondolom nem az ütközéstől tört be, tehát szerintem ez két külön történet lesz. Egyszer egy rongálás bcs. másodszor egy közlekedési baleset ha jól értelmeztem az írásodat. Feljelentést kell tenni és majd kikérik az áruháztól a felvételeket, ha egyáltalán van felvétel. Ha nincs , és mivel gondolom senki sem látta- jó magyar szokás szerint- akkor így jártál senki sem fog fizetni, csak esetleg a casco ha van. de ehhez is kell feljelentés.
2011. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Oszinten? Ha csak valami otvar nagy mazlid nincs (nezz korbe, hatha van valami kamera) akkor buktad es a biztosito sem fizet.

Nekunk nyaron az emeletes haz mogott parkolo autonkra dobtak egy soroskorsot. Szerinted? Kijottek, felvettek a jegyzokonyvet es bedobtak az egeszet a fiok aljaba, aztan egy ket honap mulva kikuldtek, h sry...

2011. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!