Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestről indul Angliába busz?

Budapestről indul Angliába busz?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mert nem szeretek repülni és érdekelne, hogy eltudnék e jutni Angliába busszal.
2011. jan. 3. 20:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

a volan busz indit jaratokat Londonba mar 10e ft tol, de rettenetesen kenyelmetlen tud lenni ha tul sokan vannak.

a masik pedig a kovetkezo ceg lenne:

[link]

[link] (ez pedig az arakat mutatja) en mar mentem veluk, es meg voltam elegedve, igaz hogy nyaron volt az.

2011. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hu köszönöm, eddig csak a volánosat láttam, mondjuk egyik buszon sem kényelmes végigülni ennyi időt, de inkább, mint a repülés :)
2011. jan. 25. 17:56
 13/17 anonim válasza:
Én busszal jöttem ki Angliába. Azt hiszem az eurolines-sal, Londonig. Nem volt pénzünk repjegyre, és ha online rendeltem meg a buszjegyet jóval az indulás előtt, akkor akciós volt és 10 ezer volt fejenként. Aztán onnan is busszal, internetről rendeltem meg a jegyet arra is, és az csak egy font volt. (anglialap.hu-n volt a kölekedés rész, ott találtam azt a buszt)
2011. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, erről én is hallottam már és néztem is neten. Tényleg nem drága, ahogy elnéztem, csak tapasztalatokat nem hallottam eddig, hogy milyen az út, de akkor nincs vele probléma :) Köszönöm a válaszod ;)
2011. jan. 28. 14:13
 15/17 anonim válasza:
Utolsó vagyok: Életem legrosszabb utazása volt, pedig birom az utazást, fél napokat már utaztam, de ez sok volt. Bp-ig még el kellett jutnom, Szeged környékéről, aztán még Londonig, Londontól pedig még Manchesterig. Szóval több, mint egy napig jöttem kifelé. Túl lehet élni. Többnyire magyarokkal utaztam Londonig. Csak nem szabad használni a wc-t a buszon, mert hatalmas bűz tud lenni, ha valaki használja. A székek sajnos elég szorosan vannak, kizárt, hogy hátradöntheted, mert zavarná a mögötted lévőt, és hosszú órákat kell eltölteni ülő helyzetben, a busz tényleg csak ritkán áll meg.3-5 óránként. Látni nem sokat lehet útközben, és nem túl nagy kézipoggyász fér el a lábad alatt. Egy tucat szalámis szendvics, legalább 3-5 liter VÍZ, és kibírod végig:D
2011. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, lehet akkor meggondolom ezt a repülést. mai világban már csak nem lesz olyan szörnyű az a repülés..csak félek, hogy rosszul leszek rajta, fejem fog nagyon fájni ...stb :)
2011. jan. 29. 23:19
 17/17 anonim válasza:
Szia! Most találtam meg a kérdésed, én is utaznék, és inkább busszal, mint repülővel. Milyen volt az utad? Egyáltalán busszal mentél? :)
2013. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!