Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapestről indul Angliába busz?

Budapestről indul Angliába busz?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mert nem szeretek repülni és érdekelne, hogy eltudnék e jutni Angliába busszal.
2011. jan. 3. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Max vonattal, az is átszállósan szerintem csak..
2011. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a magyaroklondonban szokott buszjaratokat inditani meregdraga penzert, kerdezoskodjel naluk
2011. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azthiszem az EuroLines indít buszt, de inkább küzdd le a félelmed a repülövel szemben, mert 24-30 óra alatt megposhadsz buszon, vonaton egyaránt.
2011. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
oh az nem baj, csak repülőre ne kelljen ülnöm...nagyon nem bírom, fóbiás vagyok nagyon:S és köszönöm, hogy válaszoltatok :)
2011. jan. 3. 20:48
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, ha jót akarsz repülsz.

Az elsö 4-5 repülésemnél mindig ittam elötte, nem is keveset. Egy 0,5 literes Jägert lehúztam.

Volt, hogy már nehezen találtam fel a gépre, de végig aludtam az utat, úgy keltett fel egy csaj, hogy megérkeztünk.

2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

okos ötlet, barátom... egy fickó azért kapott szívrohamot mellettem egy gépen, mert szétitta az agyát utazás előtt, és egy halom pénz volt neki, hogy mentőhelikopterrel elszállítsák a másik szigeten lévő kórházba.


valahogy gyűrd le a fóbiáidat, nem fogsz belehalni a repülésbe, jópár ember túlélte már.

vegyél be egy adag daedalont, aztán alszol.


a légi közlekedés a legbiztonságosabb.

2011. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

én 4 sör után tudok repülni. :) Abba még senki sem halt bele. De ha nagyon félsz, akkor tényleg vonatozz, kedves kérdező, mert a busz ilyen hosszú távon kikészít.


Vonattal lezúzol franciákhoz, ott átszállsz és hip-hop, máris Londonban vagy. Elvirán (elvira.hu) meg is tudod nézni, hogy mennyi zsé a jegy és mennyi ideig tart az út. Béke!

2011. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
jól van, hát köszönöm a válaszokat! főleg az utolsónak ;) sörrel biztos könnyebb lenne, aláírom :D de ez nem csökkenti a fóbiámat sajna. viszont szétnéztem és találtam buszokat amik közlekednek Londonba. Másrészt szerintem nem Én vagyok egyedül aki busszal közlekedik, ez már sajnos az én bajom, hogy ennyire beszari vagyok :)
2011. jan. 3. 21:22
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

www.volanbusz.hu -n nézelődj a nemzetközi utaknál.

Budapest-London oda vissza akár 20000 forintból is kijöhet.

A többieket meg pontozd le, jó nagy hülyeségeket írtak.

Köszi.

2011. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9.22 köszi, már ott szétnéztem és találtam is magamnak megfelelőt:)
2011. jan. 4. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!