Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha szemüvegben kell vezetnem,...

Ha szemüvegben kell vezetnem, a jogosítványban is úgy lesz a fénykép?

Figyelt kérdés
Szemüveggel?
2010. dec. 29. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ hogy fényképeznek le...
2010. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DawX válasza:
46%
GÍÍÍZ
2010. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem számít, az a lényeg, hogy tudnak róla aközpotban, hogy szemüveges vagy, és tudsz-e anélkül vezetni, vagy nem. nekem kellett szemorvostól igazolás, hogy tudok-e szemüveg nélkül vezetni (nem), és volt papírom, hogy kontaktlencsém is van, amivel viszont remekül megy minden. De a fénykép nem számít.
2010. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jogosítvány hátoldalán lesz egy korlátozás (egy háromjegyű szám) ami azt jelenti, hogy te csak szemüvegben vezethetsz. Én úgy tudom, hogy ha vki csak szemüvegben vezethet, akkor ha van is kontaktlencséje, nem használhatja.
2010. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vok. A fénykép nem számít, nekem is szemüveg nélküli kép van a jogsimon, és már volt, hogy szemüveg nélkül vezettem, és a rendőr nem szúrta ki a korlátozást.
2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20:07 vagyok

Nekem azt mondták anno mikor vizsgáztam és kiállították a jogsim, hogy ha kontaktban vezetek, akkor is legyen egy random szemüveg a kocsiban, mert a rendőr kérheti, hogy mutassam meg. Akár ablaküveges is lehet, úgyse néz bele, csak a megléte érdekli majd... Kérdeztem, hogy mivan, ha felteteti velem, és akkor tényleg nem látok (kontakt3szemüveg), de azt mondták, nem fogja. Hát nem tudom, nem szoktam a kocsiban szemcsit tartani csak ezért, de a rendőr se állított még meg 2006 óta, akkor szereztem meg a jogsit :) Szóval nem tudom, mi történne.

2010. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# kontakt + szemüveg
2010. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!