Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Visszatérítik a repülőjegy...

Visszatérítik a repülőjegy árát, ha a havazás miatt nem tud felszállni a gép? (Luftahnsával repülnék csütörtökön)

Figyelt kérdés
Találtam olyan cikket, ami azt írja, hogy EU-s rendelet szerint a repülőtársaságok ilyen esetben is kötelesek visszafizetni az árat, csak kártérítésre nem tarthatok igényt. Ez tényleg így van?
2010. dec. 19. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először is kapsz egy ajánlatot másik járatra ugyanarra az utazóosztályra, és ha ez nem jó neked akkor térítik vissza.
2010. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
velünk pontosan ez történt. hazafelé jöttem volna, és nem tudott felszállni a gép a hó miatt. egy fél nappal később tudtunk csak hazajönni. éjszakára elszállásoltak minket egy 4csillagos szállodában, kaptunk vacsorát is, drágább volt nekik ez az egész, mint a repjegyem odavissza
2011. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!