Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha elveszik a jogsimat 1 év...

Ha elveszik a jogsimat 1 év 4hónapra akkor abból újravizsgázás lesz?

Figyelt kérdés
egy butaság miatt annyi időre bevonták az autójogsim, és nem tudom a mostani jogszabályt :( aki képben van ezzel kérem segítsen :)
2010. dec. 19. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:

"1 év 4hónapra"


És erre azt mondani:"butaság"?

Örülj, hogy újra vizsgázhatsz!

2010. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az volt a szitu, hogy egyik haverom, mondta, hogy vigyem a kocsi elején, és ilyen 20as tempónál oldalra lecsúszott, és lehorzsolta az oldalát, mint ha esett volna bringával.. elmondta otthon, és az anyja feljelentett és ilyen húde nagy dolgot hoztak ki belőle...
2010. dec. 19. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
jó lehet a haver, hogyha Ő kért meg rá, és TE viszed el a balhét...
2010. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát jah..nagyon szemétség, de ő még 18alatti és azért én szívok..
2010. dec. 19. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
te meg jó hülye vagy hogy belementél haverod hiába 18 alatti ez nem kifogás. mostmár legalább tanulsz belőle
2010. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tanultam belőle, de ha egyszer nem tudsz értelmes választ adni a kérdésemre, akkor ne is kezdj oltogatni légyszii..
2010. dec. 19. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Részt kell venned egy NKH által szervezett utánképzésen.
2010. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyen baromságot művel remélem soha nem kapja vissza a jogsiját. Embert utaztatni a motorháztetőn, grat...
2010. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látta valaki az esetet? Ha nincs tanú, akkor tagadni kell. Horzsolást bármivel lehet szerezni.
2010. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!