Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jó ha az összes benzint...

Jó ha az összes benzint kijáratom belőle?

Figyelt kérdés
Van egy robogóm, és ma kijárattam az egész benzint, mert apum azt mondta, ne hadjam benne télire mert a vízpára megfagy, és ezért az összes benzint kijárattam belőle jó ez így? és az normális hogy -6 fokban üzemhőmérsékleten megáll alapjáraton? ha hagyom 2 percig? nyáron ilyen nem csinált... Szívatóval hidegen működik rendesen nem áll meg, csak mikor szívató nélkül jár akkor ha hagyom 2 percig akkor megáll
2010. dec. 11. 10:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Erdélyben élek és itt télen -35 fok is szokott lenni, és garázsban áll az autó mellett, de ott is lehet kb -32 fok nagyon hidegben mert nem fűtött
2010. dec. 11. 10:31
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy nagyon kicsit hagyni kellett volna bene legalábis ha összehasonlítjuk a robikapával abban kell a gumi tömítésnek a szivatóban hogy ne száradjon ki
2010. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húúú erre nem is gondoltam :(
2010. dec. 11. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Motort, robogót, teli tankal rakunk el télire. Hogy ne rozsdásodjon a tank belülről (műanyag tanknál nem sok értelme van, de legalább nyáron egyből ráülhetsz és mehetsz)
2010. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vízpára hogy kerül oda? O.o


A benzin tudtommal nem tartalmaz vizet :)

2010. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen csak itt nálunk szokás a kutakon hígítani a benzint, ezért néha nagyon szarul megy a robogóm ettől, szinte "köhög" tőle, és műanyag tankja van, megnéztem most, de szerintem így a karburátorba se rakodhat le mocsok... köszönöm a válaszokat
2010. dec. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!