Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szombaton reggel szoktak...

Szombaton reggel szoktak trafizni a rendőrök?

Figyelt kérdés

Pl 8:00- 9:00 között?

Milyen helyeket céloznak meg ilyenkor?

Csak tapasztalatokat osszatok meg kérlek :)


okt. 19. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván szoktak, de hogy pontosan hol az országban azt nem tudni.
okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem szombaton egyszer egy Aldi előtt szondáztattak meg. A páromat meg főúton.
okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Razziánál igen, amikor szinte mindenhol kint vannak. De úgy általában nem.
okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Hát, engem a múltkor csütörtök este 7-kor a 10. kerület egy teljesen random kis utcájában szondáztattak. Trafit azért már messziről ki lehet szúrni, szóval, balf*sz, akit bemérnek, szonda meg olyan, hogy akit elkapnak, az meg is érdemli, ne igyon, aki vezet.


Nekem van pár bejáratott hely, ahol tudom, hogy akármilyen nap akármilyen napszakban ott áll a rendőr civil autóban, de ezt úgyis érzékeli az ember, ha nem ő van a sor elején, mert mindenki tudja a környéken, hogy hol szeretnek trafizni.

okt. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ekkorra már mindig benn vannak a trafiboxokban a sebességmérők, azon az úton amerre járok, és kettő előtt is elmegyek. Egyik Inotán az erőmű és alukohó közt van, vagyis a 8-as főúton, másik meg Várpalotán belül, tehát szerintem nincs ilyen, hogy megcéloznának valamit.
okt. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Telelő Teve ***** válasza:
Igen, péntekről szombatra virradóan a diszkók, gyorsulási versenyek környékén, szombaton reggeltől vasárnap estig pedig ahova a motorosok járnak hétvégi túrákra.
okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Pont az a lényeg, hogy bárhol, bármikor mérhetnek. Ha nem így lenne, akkor pl szombat reggel 9:00-10:00 között bárki, bárhol ön-, de főleg közveszélyes sebességgel szágoldozhatna szabadon, nem?
okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!