Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha megcsináltam a Kreszben...

Ha megcsináltam a Kreszben minden modult, több időpontot is felajanlanak a vizsgára, amik közül választhatok?

Figyelt kérdés
Illetve ha nem végzek időben a Kresz modulokkal, akkor fizetnem kell?

tegnap 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem végzel időben, akkor újra be kell fizetni a most éppen nem tudom huszonmennyi ezer forintot az e-Titánra, de azért az x nap és összesen y óra alatt bőven lehet teljesíteni.


Ha minden modul megvan, akkor az iskolád kap egy értesítést, és ők jelentkeztetnek vizsgára. Legkorábban a vizsgaidőpont előtt 10 nappal jelentkeztetni kell, az már az iskolád dolga, hogy mindenki megpróbál minél hamarabb betolni, és egyeztetni veled, jó-e az időpont, vagy mondjuk ők minden héten csak hétfőn nézik meg, hogy kit lehet jelentkeztetni két héttel későbbre, ez már az iskolád dolga, nem mi fogjuk megválaszolni. De az iskolád intézi, ők mennek be a vizsgadíjakkal a vizsgaközpontba.

tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
tegnap 19:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!