Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A futárok miért dudálnak...

A futárok miért dudálnak csengetés helyett?

Figyelt kérdés

Többgenerációs családi házban élünk a második emeleten.


Többször jártunk már úgy, hogy a futár csengetés helyett dudált és persze nem ment ki senki, mert nem hallottuk meg a zárt ablak mögül.


Mondok "viccesebbet" is. A drága posta újabban már úgy jön ki hozzánk, hogy rövid dudaszó és már dobja is be reflexből az értesítést a postaládába. Tegyük fel meghalljuk, sokszor még akkor sem tudunk kiérni a kapuhoz, mert megszokásból megy tovább, biztosan gondolja, hogy ma sincs otthon senki.


A másik meg pont az, hogy van aki csenget, de könyörgöm, második emeletről még futólépésben is időbe telik kiérni. Ha látják, hogy magas a ház, akkor miért nem várnak kicsit tovább, hogy ne úgy kelljen elcsípni őket, mert már indulnának elfele?


A dudaszóra visszatérve, nyáron is kifejezetten idegesítő, mert a nyitott ablakok miatt zavarja a szomszédokat. Én sem akarom nagy dobra verni, hogy na már megint rendeltem valamit.


Miért nem lehet leszokni erről az idegesítő dudálási szokásról? Azt gondolom, hogy ha van csengő a házon, márpedig miért ne lenne, akkor az arra van, hogy használják! Felétek is ez megy a futárokkal, titeket nem zavar ez?



tegnap 09:45
1 2
 11/13 BeefEater ***** válasza:
83%

Kérdező, te a GLS-re a Postánál tettél panaszt? Mondjuk akkor nem csodálom, hogy nem történt semmi.


Amikor nekem a postás csak értesítőt dobott be elmentem a postára reklamálni (az volt a panaszkezelésnél az első lépés), ahol azonnal lecseszett a postás, hogy mi az, hogy én létezem.

Akkor úgy döntöttem, hogy a saját módszereiket használom ellenük: írtam egy panasz levelet a posta vezérigazgatójának címezve és feladáskor bejelöltem, hogy ajánlott, tértivevényes, saját kézbe. A tértivevény megérkezése után egy nappal hívott a helyi posta vezetője, hogy mikor jöhet személyesen elnézést kérni (és több kézbesítési probléma se volt).

tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A GLS-el speciel pont nincs problémám. Az MPL-el és a többi futárcéggel annál inkább.
tegnap 13:11
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

ma 12:55

Beszólsz a kérdezőnek pedig csak szövegértésed nincs. Szerintem is a posta a legsz@rabb kiszállító cég. A válaszod második részének pedig semmi köze a valósághoz!😊

tegnap 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!