Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet helyén kezelni...

Hogy lehet helyén kezelni azt, hogy ne jöjjek zavarba a forgalmi oktatáson?

Figyelt kérdés

Volt egy borzalmas oktatóm, most pedig váltottam egy nagyon jó másik lelkes oktatóra, aki tényleg komolyan veszi, amit csinál és meg akar tanítani vezetni is.

Egy a probléma viszont. Az oktatóm egy kb.szinte velem egykorú 30-as srác, aki nem is néz ki rosszul és ráadásul jófej és türelmes is.

A gond az, hogy most járok az elején az egésznek, de már előre félek. Sajnos nem tudok a vezetésre így 100%-osan koncentrálni. Pl. Ma ahogy belenyúlt a kormányba és hozzáért a kezemhez ráadásul többször is, annyira belezavarodtam, hogy hibát hibára halmoztam, mert egyszerűen nem tudtam a vezetésre figyelni.

Nagyon jó oktató a srác, nem akarom emiatt elbukni az egészet. Mit csináljak?

30/N



ma 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Rossz kategória.
ma 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor önkielégítettem előtte.
ma 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Viselkedj felnőtt nőként. Bakker, 30 éves vagy, nem 13. :/ Attól, hogy veled egykorú, még nem nőként fog rádtekinteni, hanem a tanulójaként. És igen, előfordul, hogy hozzád ér, ez ilyen. Képzeld, még olyan is lesz, hogy a váltót fogó kezedre markol rá, hát az még milyen erotikus!

Ha valaki random a buszon hozzád ér a tömegben, azt is rögtön szexuális közeledésnek veszed?

ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
intézzetek el óra előtt
ma 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as. Nem értem a hangnemet. Ki mondta, hogy akarok tőle valamit?

Egyszerűen vonzónak találom, de ezt nem tudom kontrollálni. Gondolom ezt meg lehet érteni.

Sajnos nem tudok emiatt koncentrálni, ez a probléma

ma 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértjük, hogy bejön neked, de akkor sem 16 éves vagy mint akit először érint meg férfi.
ma 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os. Kíváncsi lennék, hogy pasi vagy csaj vagy-e és annak az okára is, hogy ez miért háborít fel téged.
ma 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy vonzónak találod, nem gond. Az, hogy vezetni sem tudsz tőle, annyira rágerjedsz, az viszont baromi gáz, kellemetlen helyzetbe hozod vele őt és magadat is. És ez az, amiből illett volna kamaszként kinőni.


Tudod, az én oktatóm is egy korunkbeli srác volt. Csak éppen rutinosabb a te oktatódnál. Első órán megmutatta, mikor, hogyan, miért fog hozzám érni, és elmagyarázta azt is, hogy eszembe ne jusson ezt bármilyen közeledésnek értelmezni. Tudod, miért tette ezt? Nem miattam. Egy hozzád hasonló csaj miatt. Mert neki majdnem az állásába került ez, hogy hogy ér hozzá, miért ér hozzá, úristen.

ma 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as. Eltúlzod… van különbség aközött, hogy rágerjedsz valakire vagy pillanatnyi zavart okoz a figyelmedben. A kérdésből szerintem kiderült, hogy a koncentrációm nem volt így a helyén.

Szerintem nem vagyok fogyatékos, hogy ne tudjam mit miért csinál,

Ha ennyire felzaklat és te nem vagy képes ezt értelmezni, akkor állj tovább. Nem kötelez senki, hogy idehányj olyan állításokat, amik nem is igazak

ma 23:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!