Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kreszvizsgánál milyen igazolás...

Kreszvizsgánál milyen igazolást adnak egy tanulónak?

Figyelt kérdés

Ilyenkor az egész napot igazolják, vagy csak annyit írnak, hogy megjelent a vizsgán?

Fiam holnap vizsgázik 13:25-kor, de mivel a Közlekedésfelügyelet is kb fél órányira van kocsival, így azért jóval előtte el kell indulnunk. Suliba jár, így az utolsó pár óráról el kell kéredzkednie, elvileg a 4. után megy haza, és felmerült a kérdés, hogy most csak azt a pár hátralévő órát igazolják amikor eljött, vagy az egész napot, és akkor nem is muszáj suliba mennie?


Köszi előre is a választ!



szept. 16. 12:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Veled van a baj, ha ez tombolás. Te vagy az, aki a válaszra még extrán elkezdett panaszkodni. 2-es és 5-ös válaszodat olvasd már el, hogy mi értelme volt megírni...
szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Aha! De te vagy az aki nem bírsz leállni, csak irogatsz mintha muszáj lenne. 😅

Gondolom otthon senki sem hallgat meg, se barátaid, se csajod, senki nem kivancsi rád ezért ide jársz okoskodni. Szanalmas vagy, és csak kiröhögteted már magad, hogy csak írsz írsz és nem birod abbahagyni 🤣🤣

Én normálisan válaszoltam, ha meg nem tetszett, akkor se muszáj hozzászólni, okoskodni. Lapozz tovább! 😉😁

szept. 16. 19:40
 13/20 anonim ***** válasza:
És akkor még leszbikusnak is hívsz...
szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ha nőnek vallod magad🤣🤣🤣,a mai világban már semmin se lepődik meg az ember 😅🤣
szept. 16. 19:53
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Jó, itt hagyjuk abba. Én legalábbis abbahagyom, te meg főjél magadba, mert a gyereked vizsganapján nem tudod menedzselni az életed, és nem tudsz kommunikálni az osztályfőnökével, vagy szimplán aláírni az ellenőrzőjét. Te mondod, hogy nem tudok semmit az életedről, aztán még arc és név nélkül így a távolból eldöntöd, hogy nem vagyok nő. :D Én például nem tudom, hogy te apa vagy anya vagy-e, nem is érdekel, de nem is titulállak az egyiknek. Én hiszek abban, hogy férfi és nő is egyaránt lehet olyan idióta, mint te.
szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Téged biztos behéz überelni hülyeségben🤣🤣
szept. 16. 20:21
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező ha már hülye vagy legalább ne lenne akkora arcod hozzá ba2meg... Az osztályfőnöknek miért nem voltál ilyen okos? Talán neki kellett volna elmondani, hogy mennyi idő az út és egyebek.
szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 te beteg vagy B+ , csak nem bírsz leállni? Mindig tied kell hogy legyen az utolsó szó? Ezért jársz ide, mert már mindenki utál a környezetedben, hogy ilyen vagy. Álljál már le, senki nem kíváncsi rád!
szept. 17. 10:38
 19/20 anonim ***** válasza:
A 17-es nem én voltam. Te azt hiszed, hogy az "anonim" az valakinek a konkrét neve? :D
szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Amilyen beteg elméd van,nyomod te ket profilról is 🤣🤣🤣.

Most meg biztos elcsöppentél mert azthiszed,hogy hű de nagyon beszóltál 🤣😂

szept. 17. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!