Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autós iskolát ajánlanát...

Melyik autós iskolát ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

aug. 29. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Csajszi Autósiskola. A neve ne rettentsen el, nem csak lányok járnak ide. Révész Szabolcsot válaszd oktatónak, messze az egyik legalaposabb, legnormálisabb oktató, akivel találkoztam.

Nem fog 30 óra alatt átrugdosni, de megtanít mindenre, azt is elmagyarázza, hogy miért, nem mutyizza el az éjszakai/autópályás vezetést, és nem a vizsgaútvonalakat magoltatja be, hanem azt, hogy hol mire figyelj (sokat mentünk random útvonalakon, hogy olyan helyzeteket is megmutathasson, amik vizsgán nem fognak előkerülni, de életben igen, pl. körforgalom).

aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Brand autósiskola.

Nagyon flottul megy az ügyintézés. Bármit kérdeztem/kértem, rögtön intézkedtek. Sikeres KRESZ vizsgát követően 1 hét múlva már vezettem. Beiratkozástól számítva 4 hónap telt el a forgalmi vizsgáig.

aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!