Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Korulbelul mennyi ido 2024-ben...

Korulbelul mennyi ido 2024-ben megszerezni a jogositvanyt? (B) Mennyibe kerul? Es most hogy a kozepiskolasoknak ingyen lesz hogy fognak az emberek jogositvanyt szerezni ha az osszes oktato tulterhelt lesz?

Figyelt kérdés
aug. 5. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan! Miért kell folyton megkerdezni, hogy mennyibe kerül egy jogsi,mikor az összes valamire való autos iskola weboldalán, tételesen fel van tüntetve mindennek az ára?
aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ne ess túlzásba!

Középiskolákban 2024. szeptembertől oktatható lesz a KRESZ elmélet és a közúti elsősegélynyújtás is; vizsga is tehető ott; ingyenesen. A képzés e-learning rendszerben történik, tehát semmiféle elméleti oktatói túlterhelés nem lesz.

Gyakorlati képzés csak pilot jelleggel lesz; a Magyar Honvédségnél országosan 28 oktatót képeztek ki; majd oktatnak, amennyit tudnak. A gépjárműképzésben résztvevő gyakorlati oktatók közül nem lesz senki sehogy túlterhelve, mert nem ők végzik a középiskolások ingyenes oktatását.

illetve, hogy pontosan mi lesz ingyenes, még az sincs tisztázva.

aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én április végén iratkoztam be, augusztus végén lesz az első forgalmi vizsgám. Amennyiben sikerül, akkor, ha mindent (Kresz tanfolyam, elsősegély tanfolyam, gyakorlati órák, vizsgadíjak) összeadok, kb 600.000 Ft-ba került. Persze simán benne van, hogy nem fog sikerülni, így plusz órák, plusz vizsgadíj. Persze, ha valakinek jobban megy a vezetés, nem kerül ennyibe, nekem ez 50 óra.
aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!