Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni kartont ingyen?

Figyelt kérdés
Készíteni szeretnék valamit, amihez sok karton szükséges, leginkább vastagabb karton dobozok. Nincs ötletem honna szerezhetnék ingyen, csak olyan helyeket ismerek, ahonnan megvenni tudom, ami nem opció, mert erre most nem adnék ki egy csomó pénzt. Tudom, hogy vannak üzletek, ahol kidobják a kartont, és érdekelnének az ilyen vagy ehhez hasonló helyek, ahol ingyen beszerezhetem, mert senkinek sem kell.

aug. 2. 23:44
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Lokàció sokat dobna.


Én pl Szeged belvàrosàban 3helyet is tudok, ahova kiraknak összehajtott dobozokat, minden pénteken...

aug. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban is szokottak lenni kitéve ingyen dobozok, de szerintem bármelyik boltban adnak, ha kérsz, nekik az úgyis szemét.
aug. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!