Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kecskeméti B kategória vizsgab...

Kecskeméti B kategória vizsgabiztosok ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jővőhéten megyek forgalmi vizsgára 10:30-ra.(ez lesz az első és remélem az utolsó is)

Vegyes érzéseim vannak egyszer úgy érzem, hogy egyből átmegyek egyszer pedig, hogy nem megy ez nekem.

Oktatóm csak annyit mond, hogy vizsgaérett vagyok de a gyakorlati órákon annyira próbálok koncentrálni, hogy valamit mindig bénázok és ilyenkor szokta mondani, hogy jó akkor itt most véget is ért a forgalmi vizsgája..

Nagyon sok rosszat lehet hallani az itteni vizsgabiztosokról.

Valakinek van esetleg frissebb tapasztalata itt Kecskeméten a vizsgabiztosokról?

Tényleg ennyire szigorúak ?



aug. 4. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Internetről szabadon letölthető a szabvány vizsgalap. Azon egyértelműen fel vannak tüntetve az esetek, ami alapján hibapontot kapsz, vagy azonnali bukást eredményező hibát vétesz. Párszor átolvasod és vezetés közben be fog villanni, hogy á igen, itt ez hibapontot ért, vagy emiatt vizsgán megbuktam volna. Ha ismered a hibáidat, akkor könnyebb kijavítani, megelőzni a hibákat.
aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Rosszat hallani róluk? Rossz az, hogy szigorúak? Jobb lenne, ha minden alkalmatlan senki átmenne gond nélkül aztán naponta 83 gázolásos baleset történne, köztük édesanyáddal?


Aztán fordítsuk a témát feléd: jobb lenne az, ha úgy átengedne, hogy közben alkalmatlan vagy még, megkapod a jogsit, elmész az első körre, rögtön elütsz valakit és mész a börtönbe emberölés miatt. Vagy, kifizetsz még 5-10 órát, megtanulsz rendesen vezetnibes csak utána kapsz jogsit.


Na döntsd el, hogy tényleg olyan rossz-e az a szigorúság...

aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 querto9000 válasza:
Pintér András talán a legrosszabb, nem jegyzi a hibapontokat, kiforgatja a szavaid, ha hibázol egy kicsit is, hogy megzavarjon a koncentrálásban. Illetve engem egyszer azért is buktatott mert, a Korhánközi u. vasúti átjárónál(ami keresztül megy a céges telepeken) nem néztem szét ahol évtizedek óta nem jár vonat.
szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!