Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire számít valaki rutinos...

Mennyire számít valaki rutinos vezetőnek, ha már kb 1.2m kilométert vezetett, de mindennek a 99%-át csak ugyanazon a megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés

júl. 25. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Rutinos az
júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Akkor már váltani, kuplungolni, biztosan tud, sőt van egy kis helyismerete is. 😊
júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyáltalán nem. Gondolom valami buszofőr lehet, vagy taxis, mert megyeszékhely csak egy nagyváros.

Volt a céges buszunkon egy ilyen ex helyijáratos sofőr, aki onnan ment nyugdíjba,majd vezette a mi munkásjáratunkat két város közt. A cég szintén megyeszékhelyen van. De mikor egy baleset miatt lezárták az utat, akkor teljesen lefagyott, hiába vezetett annyi kilométert, mert ő csak a megszokott útvonalán, városában volt rutinos, de most pont a másik városban voltunk,nem abban ahol ő a napi kilómétereket rótta anno.

júl. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira.

Volt olyan 40 éves kollégám, aki csak városban vezetett, amit az autópályán művelt, az félelmetes volt.

júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet azt mondani, hogy semennyire sem rutinos, hiszen rutinja van a saját környezetére. Amivel nyilván átlag sofőr ismeretlen helyen is meg tudja oldani a felmerülő helyzeteket.


Én sokat vezetek mindenfelé az országban, gyakorlatilag mindenhol telítve vannak az utak. Nyilván ha új helyre kell menni, főleg külföldön akkor ott kevésbé vagyok rutinos elsőre.

júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!