Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autómosónak nem kellett...

Az autómosónak nem kellett volna megkérdeznie, hogy publikálhat-e előtte/utána referencia reklámfotókat az autómról?

Figyelt kérdés

Elvittem az autóm külső-belső tisztításra, a munkával végül elégedett voltam, szépen kitakarították. Csak az bosszant kicsit, hogy néhány nappal később viszontláttam az autóm a mosó facebook oldalán, hogy többek között az enyémmel reklámozzák magukat, ráadásul még a rendszámot sem cenzúrázták.

Az az igazság, hogy az "előtte" fotón elég gané állapotban volt, és úgy érzem, hogy rossz fényben tüntet fel engem, amiért ennyire lelaktam az autót mielőtt kitisztítattam.



júl. 24. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
De, ez illegalis a beleegyezesed nelkul.
júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illett volna megkérdezni, de ettől nagyobb problémád ne legyen.
júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bazaltkaroly ***** válasza:
Ki kellett volna takarniuk a rendszámot, így azonosíthatatlan lett volna az autód. Ez lett volna a minimum, de a leghelyesebb ha megkérdeztek volna. Ha nagyon zavar, akkor szólj nekik, hogy vegyék le.
júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!