Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elektromos roller szabályok...?

Elektromos roller szabályok...?

Figyelt kérdés

Az egyik szülőm a napokban azt mondta, hogy a (nem tudom melyik) rádión azt mondták, hogy aznaptól vagy másnaptól kötelező biztosítást kötni rollerra, valamint, hogy csak KRESZ(?) birtokában lehet használni.


Ahogy ismerem ezt a szülőmet, készakarva is minden lelkiismeret furdalás kimutatása nélkül elferdíti a hallottakat annak érdekében, hogy az ő gondolatai érvényesüljenek. Feltételezem, hogy ez alkalommal is ez történt.


Tehát ennek szeretnék utána járni, hogy mennyi a valóságtartalma, és, hogy mit hallhatott?


(TIER elektromos rollert szoktam bérelni, jelenleg bérletem van (mármint TIER elektromos roller bérlet), bár ez nem mondana semmit, ha ilyen markáns változás lépett volna életbe. Ezeknek a rollereknek ugye 25 km/h a maximális sebességük...)



júl. 17. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Dobd ki a P****a azt a vacakot.

Ne legyünk már arra lusták, hogy lábbal hajtsuk a rollert.

júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
#1 próbáltál már lábbal hajtani rollert? Ez nem olyan, mint a bringa-pedelec közötti különbség, nagyon nem.
júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!