Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem sokára megyünk nyaralni...

Nem sokára megyünk nyaralni repülővel 5 napra. Vecsésen/környékén hol tudnám lerakni az autómat 5 napig, ha lehet ingyen? Sokan ajánlották a Market Central parkolót. Tényleg ott tudnám hagyni az 5 napra?

Figyelt kérdés

#parkolás #Vecsés #market central
júl. 14. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk biztos nem hagynám az autómat 5 napra egy őrizetlen parkolóban, inkább kifizetem azt a 20 ezer forintot egy repülőtéri transfer cégnek, hogy nyugodtan aludjak.
júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Dettó. Csak hát látom, aki gyakorin ilyet kérdez, az nem így áll hozzá.
júl. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

En biztos nem hagynam az automat orizetlenul egy nyilvanos parkoloban napokig. Ha aruhaz parkolojaban hagyod akkor onnan elvontathatjak mert az az aruhaz terulete, ok mondjak meg ki parkolhat ott. Az utcan elvileg hagyhatod mert az kozterulet.

A P+R parkolokat szoktak erre hasznalni. Van egy ilyen parkolo a 4-es metronal ahova ha nem mesz oda koran reggel akkor nem lesz helyed. Az or mondta nekem hogy sokan ott hagyjak az autoikat hetekig es onnan mennek a repterre.


En azt szoktam csinalni hogy valaki felvisz minket. Olyan is volt amikor a repteri hotelben aludtunk elozo ejszaka.

júl. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet a Shell-kút lesz.
júl. 15. 08:12
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Olcsójános megint feltett egy kérdést, amire már akkor tudta a választ, mielőtt egy rakás ember időt és értelmet szánt rá. Gratula.
júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Végül hol parkoltatok?
júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sehol,tömegkozlekedessel megyunk ma fel,ott éjszakazunk a repteren,mert reggel 6kor mar megy a gep
júl. 27. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!