Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem sokára megyünk nyaralni...

Nem sokára megyünk nyaralni repülővel 5 napra. Vecsésen/környékén hol tudnám lerakni az autómat 5 napig, ha lehet ingyen? Sokan ajánlották a Market Central parkolót. Tényleg ott tudnám hagyni az 5 napra?

Figyelt kérdés

#parkolás #Vecsés #market central
júl. 14. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Inkább mennék tömegközlekedéssel.
júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Reggel 6kor indul a gép és Baranyában lakunk szóval pestig a tömegközlekedés nem megoldott, hogy oda érjünk reggel 4re.
júl. 14. 20:20
 3/17 Mad Max2 ***** válasza:
11%
Tesco parkolóban otthagyod azt annyi.... A Tesco non stop nyitva van nem fog senkinek feltünni hogy ott áll az autotok pár napig
júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Este 10ig van csak nyitva nem?
júl. 14. 20:31
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább tömegközlekedéssel vagy taxival mennék valami tuti helyről, ahol nem fognak megbüntetni, feltörni a kocsit
júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vecsésen és környékén van egy rakás szolgáltató cég, ahol leadod az autót, még a bőröndödet is tudják fóliázni, kivisznek a repülőhöz, aztán amikor hazajössz, érted mennek, és elvisznek az autódhoz.
júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt tudom,csak azt hittem van valami parkolo ahol van kamera es ingyen is meg lehet úszni
júl. 14. 21:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ingyen nem lehet megúszni azokat a dolgokat, amiknek haszna van, ha meg lehetne, nagyon hamar alakulna rá egy üzletág és holnaptól nem lehetne.

2. Kamerafelvételt is csak rendőrség kérhet ki, na meg egy kameráról ki tudja, be van-e kötve egyáltalán, vagy csak elrettentés, még ha találsz ingynes parkolót is, aminél látsz kamerát, semmi garancia nincs arra, hogy ha egy símaszkos fószer leszedi a kerekeidet, valaha lesz bármi eredménye a nyomozásnak... Azt meg gondolom nem kell részletezni, hogy egy biztiőr által őrzött parkoló sosem lesz ingyen.

júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja, és az olyan parkolók, mint teszkó társai ahol ki van írva, hogy várakozni csak nyitvatartási időben, de nincs sorompó, ergó behajthatsz. Hát, sosem tudhatod, elvontatják-e az autódat. Meg azt sem tudhatod, hogy pont azt a nyitott, kihalt parkolót éjszaka nem driftelni használják egyesek, és akkor megint ott a kockázat. Én vagy kifizetném a parkolást, apám is mindig azt csinálja, ha repül valahova, jobb a nyugodt lelkiismeret. Vagy előző este utaznék fel Budapestre, megszállnék valahol, rokonnál vagy valami airbnb-ben.

Mondjuk amikor csóró voltam, én csináltam olyat, hogy külföldön egy éjszakával kevesebbet foglaltam a hajnali hazautazás miatt, igaz, 7-kor indult a gépem és csak hajnal 4-től lehetett a biztonsági ellenőrzést megejteni, szóval az egy virrasztós, kényelmetlen éjszaka volt, ha családdal lettem volna, bizony fizettem volna.

júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A Shell-kútnál van egy nem hivatalos "P+R" parkoló. Gyakorlatilag ott hagyják a helyiek a kocsit, és busszal mennek be a városba. Az nem fizetős. Előnye, hogy 20 méterre van a 200E busznak a megállója.
júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!