Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hasznàltan vettem egy Xiaomi...

Hasznàltan vettem egy Xiaomi M365 rollert, de a telefonhoz nem tudom csatlakoztatni, mert még az előző előtti tulaja van hozzárendelve. Hogy lehetne ezt törölni és előlről kezdeni az egészet?

Figyelt kérdés
Hard resetet, meg minden ilyesmit próbáltam már, de semmi, nem áll be alapbeállításra.

júl. 11. 16:38
 1/6 bazaltkaroly ***** válasza:
Lehet az előző tulaj készüléke rá van csatlakozva, és csak egyet tud kezelni, amit a hard reset sem tüntet el. Keresd fel azt, aki eladta neked, és szólj, hogy így nem tudod használni.
júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, valószínüleg az lehet a baj. De az előző előtti tulajt előkeríteni szerintem nem fog menni 😢
júl. 11. 20:15
 3/6 bazaltkaroly ***** válasza:

Találtam egy megoldást, de nem tudom, hogy működik-e még, és hogy ugyanez a verzió van-e meg neked.

https://www.youtube.com/watch?v=RyQ7uBaFliw


Itt annyit csinál a felöltő, hogy átállítja a beállításokban az országot Oroszországra, újra belép, és utána engedi csatlakoztatni.

Ha ez nem segít, akkor elméletileg el kell vinni egy Huawei szervizbe, ahol feloldják neked.

júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bazaltkaroly ***** válasza:
Pardon, akarom mondani Xiaomi szervizbe*
júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez a regisztráció egy védelem is egyben. Nem feloldható ( és nem is törlik sehol, mivel nem tudod megadni a beütött jelszót és email címet), csak a regisztráló tudja törölni - vagy komplett vezérlő szett csere.
júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam én is, hogy ez valami védelem is. Attól, hogy nem kapcsolom össze telóval, attól még működni fog rendesen?
júl. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!