Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Németországban, hogyha van...

Tibike2004 kérdése:

Németországban, hogyha van egy parkolóhely ahol 10-12 számú lakosok parkolhatnak, én a 13-mas szám alatt lakok, nagyon nagy a pakolóhely, és félig sincs, én meg a sarokban parkolok, akkor valamire meg tudnak bünteni? 😅

Figyelt kérdés

#büntetés #rendőrség #parkolás #Németország #Szabad parkolni? #Hol parkoljak?
jún. 21. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Adott esetben elviszi az autódat a rendörség (mármint ha valaki bejelenti, hogy az ö helyén állsz), aztán mehetsz megkeresni és kiváltani, ami nem olcsó mulatság.

Tavaly volt nálunk, hogy a fiam kölcsönkérte az autónkat, egy haverhoz bement fél órára, és addig ilyen parkolóhelyen állt, a haverja helyén. A rendörök minket hívtak fel (mivel az autó a mi nevünkre van biztosítva), hogy rossz helyen áll,alljunk máshová, különben el kell vitetni. Szerencsére sikerült idöben elérni a fiamat, egyébként elég kellemetlen lett volna.

jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a németek eléggé háklisak erre.
jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ha az ott lakók fizetik a parkolóhelyet, akkor jogos, hogy nem engednek ott idegeneket parkolni. Inkább ne probálkozz
jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilvános parkolóhely, akik a kávézóba mennek vagy az ATM-hez pénzt levenni azok is oda állnak ki van téva a tábla. Rendszám semmi sincsen felfestve. De tényleg nagyon sok benne a hely.
jún. 22. 06:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ki van írva, hogy csak a 10-12-es ház lakói parkolhatnak ott, akkor másnak nem megengedett. Nem tudom, ezen mi a nem felfogható

De odaállhatsz, csak ne csodálkozz, ha megbüntetnek meg elvitetik az autódat.

jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor most nyílvános parkoló vagy magán...? Döntsd már el.
jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj már, Tibike, a tiltások csak a németekre vonatkoznak, te butus.

Te, tökös magyar legény, nyugodtan oda parkolhatsz ahova akarsz.

Tanulja csak meg a fritz, hol lakik az úristen!

Magánterület meg ilyen marhaságok?

Ugyan már!

A te igényeid sokkal előrébb valóak, mint holmi jog.

Na.

jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt csak úgy itt hagynám minden rossz lelkű embernek, mikor feltesz valaki egy kérdést és csak kötekedni vannak itt. Megkérdeztem a ház lakóit, és azt mondták mivel szinte senki sem parkol itt, nyugodtan parkolhatol. 😊😊 Köszönöm minden rossz szándékú embernek a segítséget.
jún. 22. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:

"Megkérdeztem a ház lakóit, és azt mondták"

Na akkor tisztázzunk ezt-azt.

Egy: ehhez miért kellett előtte itt nyafogni?

Kettő: mi honnan a rákból tudnánk, hogy mi a jogi állása az adott földdarabnak?

Három: mi honnan a rákból tudhatnánk, mit válaszolnak a lakók ha esetleg megkérdezed őket?

Négy: most tök őszintén, szerinted mi értelme van a kérdésednek?

Öt: azért állsz bele az értelmesen gondolkodó válaszolókba mert irigy vagy rájuk, vagy mert valahol mélyen magad is sejted, hogy igazuk van?

jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt senki nem votl rosszindulatú, csak az ottani általános szokások meg jog szerint válaszolt.
jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!