Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rollerrel is lehet futárkodni?

Rollerrel is lehet futárkodni?

Figyelt kérdés
Láttam már Foodora/Wolt futárt elektromos rolleren menni, de azt még be kell szereznem (ami nem olcsó, bár egy olcsóbb kategóriás van már 70000-ért is) és tesztelnem. Sima rollerem már van, de gondolom azzal nem lehet futárkodni? Efelől a munka felől érdeklődöm, de rollert leszámítva semmivel nem tudnék közlekedni. Akinek van tapasztalata, kérem írja le!

jún. 1. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, viszont ilyen munkára csak valami komolyabb hatótávú rollerrel lenne érdemes vállalkozni aminek azért elég nagy kapacitású akkuja van, meg minimum teleszkópos futóműve, hogy ne vágja tönkre az izületeidet. De még így is lehet, hogy hamar lemeríted, és gondolom ezekben nem lehet csak úgy cserélgetni az akkupakkot, hogy egyet töltesz amíg a másikat használod. Ez így meg millió közeli befektetés.
jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hintalow ***** válasza:
100%
Sima rollerrel egyrèszt nem bìrnád, másrèszt ha olyannal gyorsabban akarsz haladni, akkor a kaját is szanaszèt rázod, szóval szerintem nem jó ötlet.
jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Pedelec kerékpárral jobban járnál, ha lemerül, tekerheted is.

Biztonságosabb is, egy roller fejjel beleverhet az aszfaltba, ha sokat jársz a korsó a kútra, nagyobb az esély egy hibára.

jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább rénszarvas szánnal mikulásként, az ingyen repül és csak be kell dobni a kéményen, még interakcióba sem kell lépni.
jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az aksi nem birja sokaig es lassu is. Inkabb robogoban gondolkodj. A jardan is leparkolhatod ha a felet foglalja el maximum es nem fogyaszt sokat egy 4T 50es
jún. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Bármivel lehet. Csak az nem mindegy, mennyire hatékonyan...
jún. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elektromos bringával és kormány nélküli egykerekű elektromos “rollerrel” is szoktam látni futárokat a városban. Roller nem tűnt eddig fel, inkább csak a nagyobb, komolyabb rugózásúakkal láttam néha.


Elektromos robogós futárral volt interjú a villanyautosokon, abban részletesen meséltek róla, hogy mennyire térült meg nekik a beruházás a hagyományos robogóhoz képest.

jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!