Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudnom kellett volna ezt az...

Tudnom kellett volna ezt az indexes-lámpa trükköt? Benne van a KRESZ tanagyagban?

Figyelt kérdés
Csak néhány hete van jogsim, és tegnap apám autóját használtam, ami egy Skoda Octavia 2005 1.6 benzin. Mikor hazeértem az autóval, akkor valahogy bekapcsolva felejtettem az indexet és úgy állítottam le. Tegnap délutántól ma reggelig úgy állt az autó a ház előtt, hogy senki nem vette észre, hogy ég a lámpa, és reggelre lemerült az akku, mikor apám munkába indult volna. Elég csúnyán lebaxott amiért úgyhagytam az indexet, és szeritne tudnom kellett volna, hogy olyankor égve marad a helyzetjelző lámpa.

ápr. 19. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Addig oké, hogy az indexet úgy felejted, de az csak feltűnik, ha világít a helyzetjelző. Az nem KRESZ kérdése, hogy ismerd az általad vezetett gépjárművet és ellenőrizd mielőtt otthagyod.
ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Higgyétek már el, hogy fényes nappal nehezen észrevehető az a pici 5 wattos izzó! Ráadásul 20 éves autónak gyakran még a fényszórói is csúnyán be vannak mattulva.
ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%

Elhisszük.

És???🤣

ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyzetjelzotol lemerult?

Az igen!

ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!