Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenből indulva melyik a...

Debrecenből indulva melyik a leghosszabb út, amit bicikliúton meg lehet tenni?

Figyelt kérdés
Melyik település van a legmesszebb, ameddig biciklivel el lehet jutni?

2023. szept. 18. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Debrecenből indulva a leghosszabb út, amit bicikliúton meg lehet tenni, számos lehetőséggel járhat. Az útvonalak hossza és célja azonban változhat az Ön preferenciáitól és az aktuális körülményektől függően.


Egyik lehetséges útvonal Debrecenből a Tisza-tóhoz vezet, ahol hosszabb kerékpártúrákat tehet a környéken. Ez a terület kiváló lehetőségeket kínál a természetjárásra és a biciklizésre.


Emellett az EuroVelo hálózat részeként Magyarországon több nemzetközi kerékpárút is található, amelyek hosszabb kerékpártúrákhoz nyújtanak lehetőséget. Például az EuroVelo 11 útvonal, amely a Balti-tengertől Görögországig vezet, érinti Debrecent is.


A legjobb út kiválasztásához érdemes előre tervezni, figyelembe véve az út hosszát, az útvonal nehézségét és az Ön kényelmét. Továbbá ellenőrizze az aktuális térképeket, kerékpárút információkat és helyi szabályokat, hogy biztonságosan és zavartalanul élvezhesse a biciklizést.

2023. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha szigorúan nézzük, akkor Nyíradony.
2023. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
1-es, ne a nyomorult chatGPT válaszait másolgasd ide, mert a Holdról is látszik, hogy nem pontos, cserében fossa a szót felesleges dolgokról
2023. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

#1: a chatgpt nagyon jó sok dologban, de az ilyen kérdéseknél kamuzik, nem érti a kérdést és fossa a szót.

Az eurovelo 11 NEM érinti Debrecent.


Ezen a térképen elég naprakészen rajta vannak a kerékpárutak:

[link]

2023. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szatmárnémeti, vagy Nagyvárad.
2023. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Két külön kérdést tettél fel.


"Melyik település van a legmesszebb, ameddig biciklivel el lehet jutni?"


Jó kérdés, kíváncsi vagyok, megválaszolja-e valaki pontosan. Hajlok rá, hogy a Kamcsatka-félszigeten, esetleg Délkelet-Ázsiában lesz az egy tengerparti varos. Bár addig van egy rakás vidék, ahol járható út alig van, így könnyen lehet, hogy közelebb kell keresnünk a jelöltet.


"Debrecenből indulva melyik a leghosszabb út, amit bicikliúton meg lehet tenni?"


A válasz: Csenger. A kerékpárút kész van Szatmárnémetiig, legálisan azonban nem lehet végigtekerni Románia schengeni csatlakozásáig.


Ez a kerékpárút ugyanakkor több település belterületén megszakad rövidebb távra (Nyíradony, Nyírbátor, Nyírmeggyes, Mátészalka). Ezért kérdést pusztán grammatikailag értelmezve Nyíradony a jó válasz, azonban ha a kérdező célját akarjuk megérteni, akkor vélhetően Csenger a helyes.

2023. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Én Nyírmihálydiig jutottam el bringaúton, tehát Nyíradony után még van bringaút. Nyirmihályditól már nem találtam további bringautat, de már el is fáradtam, meg a település sem volt túl bizalomgerjesztő, konkrétan egy dakota telep, úgyhogy megfordultam. Egyébként akármerre bringázok Debrecen környékén az alföldi táj mindenütt dög unalom. És egyébként is alig van használható kerékpárút.
2023. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!