Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magyar nyelvű kezelési és...

Magyar nyelvű kezelési és karbantartási útmutatót hol tudok megvenni?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy nem Mo.-on forgalomba helyezett 2008-as autót, szinte a teljes német nyelvű dokumentáció megvan. Viszont nekem jól jönne egy magyar nyelvű kezelési és karbantartási útmutató a karbantartási periódusok végett főleg, meg a sok funkció gyors kiismerése miatt is segíteni a kocsival történő megismerkedésemet:) Tudom sokan most kinevetnek (ők a szerencsések), de eddig egy nulla elektronikával rendelkező 25éves autót vezettem, és a sok kütyű-gomb nekem nagyon idegen, de szeretném magam gyorsan kiismerni rajtuk. Meg amúgy is elvileg kötelező tartani a kocsiba (bár német nyelvű van).
2023. jún. 17. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, egyébként google a barátod.


Ha végképp nem találod, akkor google fordító, az okostelefon kameráját ráirányítod a szövegre és valós időben lefordítja.

2023. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyart is találhatsz pl. facebook csoportokban ingyen, de angolt szinte biztos találsz a neten is ingyen.
2023. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Típus facebook csoportja pl.

Mi is így csináltuk, az én kocsim a ritka magyar első forgalombahelyezésűek egyike, így bescanneltük és a csoportban mindenki azt használja (már ha még egy idegen nyelvet sem volt képes megtanulni). De google/ncore, ha népszerű típus, meg is találhatod, vagy megkérdezed a márkaszervízt.

2023. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!