Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsgázom, de nem...

Kresz vizsgázom, de nem találom a bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Kresz vizsgázom a napokban és nem találtam meg csak a 8 általánosról szóló bizonyítványomat. Ennél van felsőbb fokú végzettségem, de költöztem nemrég és egyszerűen nem találom a többi papíromat, az általános iskolait is anyám túrta elő valahonnan az ő házukból. Ugye nem baj, hogy nem a legfelsőbbet viszem, hanem csak az a lényeg, hogy 8 általánost prezentáljak? Köszi a segítséget :)

2022. dec. 13. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elég igazolni a 8 általános meglétét.
2022. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi jó, csak legalább 8 osztály. Újabb kategóriához vittem két diplomát meg egy érettségit a biztonsági kedvéért, azt mondták, bármelyik megteszi, csak legyen valami. Ha van bármid, általános iskolai 8.-os bizi, 9. osztályos év végi bizi, OKJ, szakiskolából végzettség akármi, az ugyanolyan jó.
2022. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szuper, nagyon szépen köszönöm nektek! :)
2022. dec. 13. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bőven jó a 8 általános. Én érettségit mutattam, de az egyik csajt "kinevette" a vizsgabiztos, hogy minek hozta a diplomát.

(Idézőjelbe teszem, mert nem volt bunkó, de a lényeg, hogy full felesleges.)

A többség az általános iskolait vitte egyébként. :)

2022. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Aranyos sztori. :)

Csak plusz infó, én A kategóriát csináltam idén, és azért vittem a diplomát, mert az online jelentkezési lapon, ami alapján a motoros suli regisztrált, meg kellett adni a legmagasabb végzettségem, és paráztam, hogy bekérik, pedig tudtam, hogy 8 általánost kell igazolni (főleg, mert a korlátozás kódját simán elcseszték a suliban, újra kellett nyomtatniuk mindent, és mondták, hogy bizony ha nem a "szemüveg vagy kontaktlencse" hanem a "szemüveg" szerepel a jelentkezési lapon, akkor vizsgákon a kontaktlencsére fel kellene vennem egy dioptria nélküli szemüveget). Szóval a csajszi hozzám hasonlóan tuti csak biztosra akart menni. :)

2022. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5, Amúgy én is biztosra mentem, nálam volt minden, diploma is, de mikor láttam, hogy kb mindenki a kis pirosat mutogatja, meg hallottam a fentit, már elő se vettem, mert minek. :D
2022. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, megnyugodtam így hogy elég lesz ez is, nem kutatok tovább, nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! Szép estét nektek! :)
2022. dec. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!