Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Összetört a kölcsönkért autó...

Összetört a kölcsönkért autó másnak a hibájából, az illető elhajtott igy nincs bizonyiték, hogy nem Én vagyok a hibás, miért nem hiszi el senki , hogy nem az Én hibámból tört össze?

Figyelt kérdés
Szerintem ki lehet a féknyoból deriteni, hogy ki hibázott.
2022. okt. 20. 15:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, ki mit hisz el, vagy mit nem. Egyetlen dolog biztos: neked egy eredeti állapotba visszaállított, értékcsökkenést nem szenvedett autót kell visszaadni a tulajdonosának. Inkább ezzel foglalkozz. Vagy ha ez nem megy, akkor a tulajdonos megcsináltatja, és te kifizeted. És nincs "nem volt olcsóbb, bontott, utángyártott, miért ennyi egy lengőkar, elem fényezése, lakatos óradíja" és hasonló nyávogások.
2022. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%

Jól sejtem nem is ütközetek?


A féknyomod csak annyit jelez, erőset fékeztél. Lehet egy ráfutás elkerülése is.

Tanú, vagy közeli kamera nélkül ezt sajna te szívod meg. Hol történt pontosan?

2022. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem félrekapta a kormányt, és a fa már nem tudott elugrani az útjából...
2022. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%
Ez szopó. Ha volt casco a kocsira az fizet, ha nem akkor meg te.
2022. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
91%

Nőt meg szerszámot nem adunk kölcsön!


Ha jól értem, te egy törött autót akarsz visszaadni a tulajnak?!

2022. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
91%

#25 Hát az általában káros szokott lenni az egészségre...

Ilyenkor a kölcsönkérővel együtt kell elmenni a lakatoshoz, szerelőhöz, szeme láttára kérni egy javítási ajánlatot, és utána behajtani az összeget a kölcsönkérőn. Akár úgy hogy két tanú előtt kölcsönszerződést aláiratni vele (pénzről), a törlesztőrészletek összegével és dátumával. Még jobb ezt nyomtatványként beszerezhető váltóval intézni. Nemfizetés esetén sokkal könnyebb végrehajtást kérni.

2022. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!