Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol található sok gyümölcs,...

Hol található sok gyümölcs, Veszprém, és Fejér megyén belül, de akár messzebb is?

Figyelt kérdés
Mert mennék biciklizni, és nagyon szeretem a gyümölcsöket, lehetőleg, olyan helyet keresek, ami senkié, mert valahogy rossz dolog szerintem valaki háza előtt a fáról enni a gyümölcsöket, bár ez az én véleményem.

2022. jún. 4. 05:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hely ami senkié, maximum te gondolod azt róla. Az elvadult, gondozatlan gyümölcsösöknek is van gazdája. Talán az állami, és önkormányzati területek azok, ahonnan lehet szedni, már ha van gyümölcsfa, és gyümölcs rajta. De nem jellemző, hogy sok helyen lennének ilyenek. Meg az is kérdéses, hogy milyen gyümölcs, mert én főleg, fosószilvát, magról kelt barackot, almát találtam, néha szilvát, diót, és van ahol szőlőt. Régebben az egyik erdő szélén találtunk gyerekként egy nagy cseresznyefát. Elhagyatottnak tűnt a hely, de kiderült, hogy valakié, és jól elzavartak onnan minket. Vasútárkokba is lehet néha találni gyümölcsfákat, ami a máv tulajdona. Egy strand előtti parkolótól nem messze egy jó termetes körtefát is találtunk teli gyümölccsel, bár a termés nem volt kimondottan jó, de meg lehetett enni.
2022. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :) Akkor hát, olyan helyekre megyek, ahol nincsenek házak, hasonlók, mondjuk, az a hashajtós szilva nem volna jó dolog :D


Ment a zöld.

2022. jún. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!