Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes betankolni téli...

Érdemes betankolni téli szélvédőmosóból?

Figyelt kérdés

Egyik üzletben végkiárusítás miatt 50%-os akció van a téli szélvédőmosóra.

Arra gondoltam, hogy most veszek egy csomót, jövő télig el áll nem? Jövőre úgyis csak drágább lesz az inflációval, meg a közlekedési segédanyagok amúgy is drágulásnak indulnak. Vagy butaság?



2022. márc. 28. 10:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
#20 Hát erre csak azt tudom mondani, hogy a kivétel erősíti a szabályt. 100-ból 99 nem ilyen. 99 ablakmosón spóroló minden máson is spórolni fog.
2022. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Aki spórol az mindenen sprórol.

Ha neked úgy jobb akkor vegyél többet és eláll sokáig.

2022. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
És, ha van helye? Ne kössetek már bele az élő fába is.
2022. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én a szélvédőmosóból mindig a drágábbat veszem, igaz csak a nyárit az OMV kúton, mert a szélvédőre nem tapadnak úgy rá az élő bogarak, mint az olcsóbbik szélvédőmosótol és egész nyáron kb. 10 L ha elmegy.

A téliből meg az olcsóbbat veszem, ebből is talán majdnem 10 L szokott elmenni egész télen, még most is van benne pár liter a feltöltőben.

2022. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#23 De te sem érted ám a lényeget. A probléma nem azzal van, ha valaki spórol(ni akar). A "kukacoskodásom" ellenére én magam is azt írtam még az elején, hogy "ha te így érzed jónak... akkor csináld így. Megromlani nem fog".


Az egész téma sokkal inkább azokról szól, akik megpróbálják megmagyarázni, hogy ez aztán mekkora biznisz, mekkorát lehet vele spórolni és azok a hülyék, akik nem így csinálják.

2022. márc. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
De, ezzel van a probléma, hogy egy ilyen kérdés ekkora indulatokat képes kiváltani. Nem mindegy nektek? Akkora indulat van bennetek egy ilyen mindennapi téma iránt, képzelem, mit műveltek például a politikában, vagy komolyabb dolgokban...
2022. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy nektek?"


Hát ha engem lehülyéznek, akkor nem, k*rvára nem mindegy. Csak ismételni tudom magam: a probléma az, amikor egy idióta másokat néz hülyének. Ez a téma már rég nem arról szól, hogy lehet-e tárolni, hanem arról, hogy egyesek mi minden hülyeséget hordanak össze.

2022. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27: Bármit csinálsz és mondasz, senki sem fog megváltozni, mindenki olyan amilyen.👅
2022. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28 Szerintem itt a két oldal közül mi vagyunk azok, akik ezt megértik. Mi csak annyit mondtunk, hogy értelmetlen, de soha egy szót nem szóltunk arról, hogy ne így csinálják. És csak ismételni tudom magam: én magam mondtam azt, hogy "ha te így érzed jónak... akkor csináld így"


Ellenben "egyesek", Mr. S-Budget oldalról semmi mást nem olvasni, csak értelmetlen, személyeskedő köpködést.


Szóval szerintem ezt rossz embernek mondod.

2022. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#28 Egyébként meg ha ezt még megengeded, szerintem az emberiség egyik legrosszabb felfogása ez, amit itt írsz. Ha egy ember nem hajlandó változni, mert "mindenki olyan amilyen", illetve ehhez sűrűn csatlakozik még az "így kell elfogadni", akkor azzal az emberrel komoly bajok vannak. Nyilván nem kell vakon másokra hallgatni, rám sem, sőt... egyszerűen tudni kell a különböző érveléseket meghallgatni és saját belátás szerint a lehető legjobban dönteni. De látjuk itt, hogy tele van ez az oldal is (meg az egész világ) olyan emberekkel, akiknek van egy berögződésük és nem is hajlandóak mások véleményét elfogadni/tisztelni, főleg nem megérteni/fontolóra venni. Segíteni akartam azzal is, amikor írtam, hogy ha ilyen sok ablakmosót elhasznál a kérdező, akkor valamit rosszul csinál. Értelmes ember kicsit átgondolja, hogy "hú, hát ha mások ennyivel kevesebbet használnak, akkor lehet tényleg én nem csinálok valamit jól". De nem, csak a kifogás jön, hogy retkes idő, meg teherautó, meg 1800 forint. Az ilyen ember említésre sem méltó. Diskurzusra, eszmecserére, egyszerű beszélgetésre is alkalmatlan. Csak nem tudom, hogy akkor minek kérdez, ha a választ nem fogadja el...
2022. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!