Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan hogy autós oktató...

Van olyan hogy autós oktató nem mondja meg ha valaki alkalmatlan mert ATM-nek nézi az illetőt?

Figyelt kérdés
Mivel én annak érzem magam így 50 óra után is. Nem nagyon tudok önálló döntéseket hozni a nagy városban. Így pedig nem visz el vizsgára sajnos. Szóval vagy nem is vagyok alkalmas vagy nagyon sok óra kell lehet hogy 100 is. A múltkor azt mondta lesz vizsga hamarosan csodálkoztam is de megörültem hátha sikerül és megszabadulok. 2 napja meg már azt mondta kell még gyakorolni 10 óra még biztos kell. Össze vissza beszél. Bár én magam nem annyira gondolom ez nekem való lehet abba hagyom de még nem tudom ezen még gondolkodom. De a kérdés lényege olyan van hogy az oktató gondolja ennek nem való de nem mondja meg hátha veszek még vagy 100 órát. Vagy mi lehet az oka hogy nem mondja hogy hagyjuk az egészet? Én megmondom őszintén nem akarok még 50 órát venni pénzem se nagyon van már ráadásul nem is biztos hogy fogok én vezetni. max vidéken vagy max segédmotort.de azért meg kár ebbe milliókat tenni nem?

2022. márc. 11. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert nekem jobbat tenne ha meg mondaná annyira nem létfontosságú a jogosítvány lehet nélküle létezni. De lehet tényleg jót akar nem tudom.
2022. márc. 11. 11:03
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát eddig 60 óra amit tudok, hogy valaki annyit vezetett le és szinte semmi rutinja nem volt.
2022. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd amikor vezetsz vigyél valakit magaddal a családból, olyat aki már rutinos sofőr.
2022. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek mondaná meg, ő is a piacról él és így több munkája vagyis több pénze van.
2022. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!