Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerelőknek mekkora kedvezmény...

Szerelőknek mekkora kedvezményük van az Unixnál?

Figyelt kérdés
Körülbelül hány százalék a túlárazott magánszemélynek való alkatrészeknél?

2021. dec. 27. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%

Én a masinámhoz az alkatrészt egy nem unix/bárdi boltban szoktam venni


A polcról veszik le, az unix/bárdi ár feléért harmadáért


Tény hogy nem hozza el nekem 2 kerülettel odébb


De azért aki ezt benyalja hogy az hogy kihozza neked 1-2 órán belül a cuccot az 3 szoros árba kerül reálisan az téved.


Én például szivesen vállalok pl Budapesten/pest megyében 20 ezer forintos kuplung házhozszállítását 60 ezerért....


1 év munka után asszem abba is hagynám:D

Az unix/Bárdi abból él hogy a szervízeknek mindegy mennyiért rendelik, mert azt ugy is az autó tulajával fizetettik ki

De attól még egy lehúzós fos banda az unix is és a bárdi is.


A mai alkatrész árak melett nem mindegy mennyi az alkatrész ár amit beszerelnek az autókba

csak sok autótulaj nem ért hozzá, nem jár utána igy a szerelőjére hagyatkozik és csak morgolodik hogy miért oylan qwa drágák az alkatrészek....


Én például mindig megnézem mit, hol és mennyiért adnak....


Elég sok pénzt meg lehet ám sporolni egy pici utánajárással:)


De ti csak menjetek az unix webshopba:D

2021. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

El vagy tévedve egy kicsit. A szervizeknek, szerelőknek annyiért van az alkatrész, mint neked bármelyik webáruházban. Az hogy neked a szerviz teljes áron számlázza tovább az egy másik dolog. Cserébe házhoz hozzák, ha nem jó azonnal cserélik, stb, stb nem írom le újra. Sokkal kényelmesebb tőlük vásárolni ha van kedvezményed.

Vásároltam már én is webáruházból, mert az Unixnál nem volt olyan ablakemelőszerkezet mint amilyen kellett volna. Vártam rá 3 napot, erre az egyik menet gyárilag meg volt benne szakadva, mert az idióta gyártó túlhúzta az egyik csavart. Inkább megjavítottam és beszereltem, mintsem hogy várjak megint 3 napot egy másikra.

Ha lett volna az Unixnál akkor csak odaviszem hogy ez gyári hibás szar, adjatok másikat. Másnapra már el is felejtem az egészet.


Ez az egyik oka annak hogy nem szeretik a szerelők a hozott alkatrészt. A szerviznek óriási kiesés ha az egyik állást elfoglalja egy szétszedett autó amivel nem tudnak haladni mert nem jó az alkatrész amit hoztak hozzá.

2021. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12es..végre egy normális válasz. :)
2021. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Beviz Elek ***** válasza:
88%

Dobálóztatok eleget a harmad árral, nem gondolom hogy félárnál olcsóbban ugyanazt meg tudnátok venni, esetleg extrém ritka esetben.


#11

És milyen boltról van szó? Szerinted annak a boltnak van egy óriási vásárlóereje a nagykereknél és Bárdi/Unix/Zsu áron (vagy az alatt) beszerzi az alkatrészeket majd egy kis lyukban árulgatja? A te boltosod a Bárdi/Unixtól veszi akik keresnek a boltosodon, a boltosod pedig keres rajtad.


A 20ezres kuplungot nem 60ezerért árulják hanem maximum 40ért. A varázslat nem az hogy valaki beül a kocsiba és elviszi a kívánt címre, ez egyszerű.

A varázslat hogy vásárolj akkora mennyiségben hogy a kuplungot odaadják neked 18ezerért, tarts fent egy óriási raktárat és többszáz kirendeltséget ahol jó esetben mindenhol van polcon ilyen kuplung, de legyen többszáz kisautód is amik folyamatosan járják az országot és ha épp nincs ilyen kuplung a polcon akkor pár órán belül ott legyen/ki tudd vinni házhoz. És ne csak egy autóhoz legyen egyféle kuplung hanem minél több autóhoz minél többféle alkatrész minél nagyobb választékban az olcsótól a drágáig.


Ha akkora sztár vagy hogy szerinted ezt jobban is lehet csinálni akkor ne picsogj mint egy kislány hanem mutasd meg!

2021. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!