Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autószerelő akciósan veszi az...

Autószerelő akciósan veszi az alkatrészeket? Ez hogy működik náluk?

Figyelt kérdés

Pl Bárditól mivel autószerelő xy papír után,mivel csak ott vásárol ezért tényleg kapnak akár 40%os kedvezményt is?

Csak példának írtam.

Valaki aki tudja leirná?



2020. okt. 29. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem csak az autószerelőnél van így. Aki sokat vásárol -> kedvezményt kap.

Én IT nagykereskedésnél dolgoztam, ott volt egy listaár amit a vásárló látott a weboldalon. Na már most, ha valaki orrba-szájba ott vásárolt, akkor akár 30-40%-kal is olcsóbban kapta ugyanazt a cuccot amit a betoppanó első vevő először vett meg. Nincs ebben semmi meglepő.

2020. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

és ha így van? Ez mindenre érvényes, nem csak az autószerelőkre. Ha állandó sokat vásárololó bárki vagy, bármilyen szakmában, akkor téged természetes, hogy akár 40% erejéig is szeretnek.

Cégnek vásároltunk 6 db Isuzu buszt egy autókereskedőnél..természetes volt neki, hogy a hetediket ajándékba adja.(Kuwaitban)

2020. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Es ha igy van?" Nincs semmi, kíváncsiságból kerdeztem :)

Köszönöm a válaszokat

2020. okt. 29. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is van 20% kedvezményem a Bárdinál. Pedig csak egy kilincset vettem ott a kocsihoz és nem vagyok autószerelő :D
2020. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is kb 20 van pedig csak néha veszek valamit, de ahhoz regisztrálni kell meg olyankor fel kell egy számot hívni és meg van a kedvezmény.
2020. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, pl. UNIX-nál kb 40%-os kedvezményük van.

Ezek az üzletek nem akarnak magánemberekkel foglalkozni. Nagy hülyeség ez, mert autodoc meg közben elvitte az egész európai piacot, dől nekik a lé rendesen.

2020. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És ez úgy megy ,hogy az egyik üzletükben az eladóval közli, hogy szeretne ilyesmi partner lenni mert autószerelő? Vagy ez hogy van?

Mi ennek a menete ?

Az autodoc...hat igen,bár sok jót,de nagyon rosszakat is hallottam róluk sajnos.

2020. okt. 29. 19:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Fel kell egy számot hívni, regisztrálni? Gondoltam ,hogy van valami ilyesmi menete :) köszönöm a válaszokat !
2020. okt. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!